Pohovor - kam se dostavit + plat ve státním podniku

Anonymní
6.7.21 02:11

Pohovor - kam se dostavit +plat ve státním podniku

Zdravím, potřebovala bych maličko poradit. Pracuji 17 let u jednoho zaměstnavatele, ale kvůli rušení místa (co nabídly nově mi nevyhovuje) hledám jiné místo. Jelikož jsem u zaměstnavatele nikdy pohovor neabsolvovala tak to moc neznám. Pár pohovorů mám už za sebou ale většina z nich byla v této době vždy videopohovor. Ty co probíhaly osobně byly vždy s trapasem že jsem tam trochu bloudila než jsem našla příslušného pracovníka. Za pár dní mě čekají další tři pohovory osobně a já uvažuji že zase nevím kde najdu toho pracovníka - jen u jednoho vím že mám před budovou mu zatelefonovat a že mi přijde otevřít. Ale ti ostatní? Jak to probíhá nebo jak to v takovém případě děláte když máte jen adresu ale nic konkrétního kde hledat? Ne v každé ptáci je nějaký vrátný aby člověka nasměroval a i když někde byl stejně poradit nedokázal. Nechci aby zase byl trapas že zase budu bloudit a uvedu se blbě hned na první dojem.

A druhá věc kdo pracujete ve státní správě jak se počítá praxe u tabulkového platu? Pokud mám praxi v jiném oboru ale pracovala jsem též ve státním podniku a platové třídy u nás též byly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15116
6.7.21 04:44

Není nic jednoduššího než se s kontaktní osobou přesně domluvit, kam máš přijít. My máme v práci recepci a stejně automaticky dáváme pokyny, co mají uchazeči dělat. Pokud jde o tabulkové platy, tak praxe se počítá podle toho, jaký druh práce jsi dělala před tím. Je jedno, jestli ve státním nebo soukromém sektoru. Praxi na místě s tabulkovým platem, ale úplně jiným obsahem ti neuznají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
6.7.21 05:55

Ptal jsem se konkrétně už toho člověka za kterým jsem na pohovor šel, kde jej najdu. Nic složitého. A praxe se uznává, pokud z té práce předtím, můžeš ty znalosti a zkušenosti použít. Nebo ti uznají jen část.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49039
6.7.21 06:01

Praxe mimo obor se uznava az do dvou tretin, vcetne md/rd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
6.7.21 06:17
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych maličko poradit. Pracuji 17 let u jednoho zaměstnavatele, ale kvůli rušení místa (co nabídly nově mi nevyhovuje) hledám jiné místo. Jelikož jsem u zaměstnavatele nikdy pohovor neabsolvovala tak to moc neznám. Pár pohovorů mám už za sebou ale většina z nich byla v této době vždy videopohovor. Ty co probíhaly osobně byly vždy s trapasem že jsem tam trochu bloudila než jsem našla příslušného pracovníka. Za pár dní mě čekají další tři pohovory osobně a já uvažuji že zase nevím kde najdu toho pracovníka - jen u jednoho vím že mám před budovou mu zatelefonovat a že mi přijde otevřít. Ale ti ostatní? Jak to probíhá nebo jak to v takovém případě děláte když máte jen adresu ale nic konkrétního kde hledat? Ne v každé ptáci je nějaký vrátný aby člověka nasměroval a i když někde byl stejně poradit nedokázal. Nechci aby zase byl trapas že zase budu bloudit a uvedu se blbě hned na první dojem.A druhá věc kdo pracujete ve státní správě jak se počítá praxe u tabulkového platu? Pokud mám praxi v jiném oboru ale pracovala jsem též ve státním podniku a platové třídy u nás též byly.

To je síla :) To je přesně matroš pro státní správu ;)

Jsem myslela, že statní podniky už tady nejsou🤭

Nenajde ani východ z nádraží

Příspěvek upraven 06.07.21 v 07:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
6.7.21 07:02
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych maličko poradit. Pracuji 17 let u jednoho zaměstnavatele, ale kvůli rušení místa (co nabídly nově mi nevyhovuje) hledám jiné místo. Jelikož jsem u zaměstnavatele nikdy pohovor neabsolvovala tak to moc neznám. Pár pohovorů mám už za sebou ale většina z nich byla v této době vždy videopohovor. Ty co probíhaly osobně byly vždy s trapasem že jsem tam trochu bloudila než jsem našla příslušného pracovníka. Za pár dní mě čekají další tři pohovory osobně a já uvažuji že zase nevím kde najdu toho pracovníka - jen u jednoho vím že mám před budovou mu zatelefonovat a že mi přijde otevřít. Ale ti ostatní? Jak to probíhá nebo jak to v takovém případě děláte když máte jen adresu ale nic konkrétního kde hledat? Ne v každé ptáci je nějaký vrátný aby člověka nasměroval a i když někde byl stejně poradit nedokázal. Nechci aby zase byl trapas že zase budu bloudit a uvedu se blbě hned na první dojem.A druhá věc kdo pracujete ve státní správě jak se počítá praxe u tabulkového platu? Pokud mám praxi v jiném oboru ale pracovala jsem též ve státním podniku a platové třídy u nás též byly.

Je ti minimálně 35 (pokud pracuješ od 18), to se opravdu musíš ptát, kde někoho najdeš a kam jít? 8o
Víc no comnent, jen doufám, že nejdeš k nám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
6.7.21 07:07

8o Ty kráso, a já myslela, že… Když jsem četla, že do AČR chce nastoupit zájemce, ale neví kde najde ve VN příslušné oddělení na registraci zdravotní prohlídky, kde to tam najde Apod, že je exot. Ale toto je další level..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5798
6.7.21 07:17

Zakladatelko, a vyraž minimálně s hodinovým předstihem, ať nemáš další trapas se zpožděním :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
6.7.21 07:25
@DanielaD píše:
To je síla :) To je přesně matroš pro státní správu ;)
Nenajde ani východ z nádražíPříspěvek upraven 06.07.21 v 07:23

Haha :) hned mě napadlo to samé. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12933
6.7.21 07:29

Mne tedy přišla většinou pozvánka, když jsem se přihlásila do vyberka. Jinak zvednu telefon, napíšu e mail, zeptám se, ne?
Ty mi připomínáš… kdyz mi bylo dvacet, mela jsem jít svědčit do Bartolomějské, v souvislosti se zaměstnáním. Vyšetřovatel mi volal do práce a strašně drmolil. Popisoval mi, kam mam prijit a v kolik. Rozuměla jsem jen v kolik a který den.Kdyz jsem ani napodruhé neslyšela, do které budovy a do kterých dveří mam jít, a jak se ten člověk jmenuje, vzdala jsem to. Chtelio se mi brečet a zrovna se mnou měl směnu kolega, který se mi strašně líbil. A ja se styděla se ptát, před ním.
V daný den a v danou hodinu jsem běhala mezi budovami v Bartolomějske a několik lidí zjišťovalio, kam a za kým mam jít :mrgreen: To byl trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49039
6.7.21 08:06

Ja zabloudim vsude, takze jsem ve statni sprave dobre 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
6.7.21 08:30

Mám pusu, ptám se. Na pracovníka, co by měl dělat ve státní správě, děláš docela dost hrubek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4669
6.7.21 08:53

Státní podnik, nemyslí ona nakonec Policii???
Doufám, že nebude po nikom pátrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
6.7.21 13:22

Máš. pusu tak si ji vezmi sebou. A i kdyby si přišla pozdě no voze, hlavně že přijdeš..dej si časovou rezervu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15116
6.7.21 13:44
@Danielss píše:
Máš. pusu tak si ji vezmi sebou. A i kdyby si přišla pozdě no voze, hlavně že přijdeš..dej si časovou rezervu

Promiň, ale přijít příliš brzo a nebo pozdě na pohovor, to není dobrá vizitka. My většinou máme pohovory domluvené jeden za druhým, takže by měl uchazeč velmi pravděpodobně smůlu… A komentovat mi to někdo stylem „můžete být rádi, že jsem vlastně přišel“, tak má smůlu tuplovaně. Takového člověka bych do týmu nechtěla, i kdybych měla mít delší dobu neobsazenou pozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat