Pohovor na finanční úřad

Anonymní
6.6.21 21:48

Pohovor na finanční úřad

Dobrý den, máte někdo aktuální zkušenosti, jak probíhá pohovor (na co se vas ptali, myslim tim odborne znalosti) na oddělení kontrolní na FU? Uvažuji o změně práce a finanční úřad mě láká..Nebo i pokud na Fu jiz pracujete, jak jste spokojeni? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
328
13.7.21 13:19

A máš vůbec znalosti? Pohybuješ se v této problematice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 22:47

@Zeoli Praxi konkrétně v daních nemám, pracuji 8 let v bance, mám vystudovany Finanční management, Bc..jsem pozvana na pohovor, vyjela jsem si zákony Daňový řád, dph, příjmy..dělení daní, organizační strukturu finanční správy.. spíš mě zajímalo, jak hodně do podrobna komise při pohovoru jde..vy pracujete na finančáku?

• Citovat
  • Nahlásit
328
15.7.21 14:01
@Anonymní píše:
@Zeoli Praxi konkrétně v daních nemám, pracuji 8 let v bance, mám vystudovany Finanční management, Bc..jsem pozvana na pohovor, vyjela jsem si zákony Daňový řád, dph, příjmy..dělení daní, organizační strukturu finanční správy.. spíš mě zajímalo, jak hodně do podrobna komise při pohovoru jde..vy pracujete na finančáku?

Tak to zkus. Připravit se na to úplně nedá, ale nevidím tvoje šance špatně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 19:58

@Zeoli A ty pracujes někde na financaku? Zkusím to.. jak jsem se začala zase učit ty daně atd, tak me to bavi..i kdyz bych tu teorii potřebovala vidět na praktických příkladech..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 20:12

@Zeoli A ty pracujes někde na financaku? Zkusím to.. jak jsem se začala zase učit ty daně atd, tak me to bavi..i kdyz bych tu teorii potřebovala vidět na praktických příkladech..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat