Reklama

Pohovor osobní bankéř ČS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:03
Pohovor osobní bankéř čs

Ahojte, ráda bych se podělila o mou zkušenost a budu ráda pokud máte taky nějakou když ji sem napíšete. :srdce: Nedávno jsem reagovala na pozici osobního bankere v ceske sporitelne. Prisla mi pozvanka na pohovor a ja uz pomalu jasala jak to bude super a jak ekonomice a podobnym vecem rozumim a tak pohovor bude hracka. Po nekolika diskuzich ktere jsem precetla jsem zjistila ze vlastne prace osobniho bankere neni ani tak o znalostech ale o tom jak moc umim prodavat jejich produkty. Pohovor mel probihat formou assesment centra jenze po prichodu na pobocku kde se mel konat jsem zjistila ze jsme jen dve kandidatky a tak s nami udelaji jen osobni pohovor. 8o Pani manazerka byla moc mila jenze pani ktera sedela vedle ni na me pusobila tak spatnym dojmem ze jsem znervoznela jak nikdy, vlastne jsem ani nepostrehla jakou ma funkci. Nemeli vubec zajem o to dozvedet se neco o mne nebo o tom co o bance vim, jedine o cem semnou mluvili byly plany a to jak bych jim cokoliv vnutila. Pohovor me i druhe kandidatky trval asi 20 minut coz mi prislo smesne.. :? odesla jsem fakt s hroznym pocitem a asi uz ani nemam zajem pracovat v bance a tak me zajima jestli ma nekdo podobnou zkusenost nebo naopak jestli nekdo z vas v bance pracuje a tu pozici by mi doporucil. Dekuji moc :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 10.05.18 17:16

Je to tak jak píšeš… Jelikož bys pracovala pro ČS, tvým úkolem by bylo prodávat čistě jejich produkty. Na těchto pozicích nějaké extra znalosti potřeba nejsou… Musíš umět jednat s lidma a být schopna jim prodat kde co

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:20
@SussieS píše:
Je to tak jak píšeš… Jelikož bys pracovala pro ČS, tvým úkolem by bylo prodávat čistě jejich produkty. Na těchto pozicích nějaké extra znalosti potřeba nejsou… Musíš umět jednat s lidma a být schopna jim prodat kde co

Mne to fakt prislo uplne pres caru.. vedela jsem ze jde o plneni planu a prodej jen jsem necekala ze je bude zajimat jen to a nic jineho.. v podstate si tam radsi vezmou cloveka ktery o tom nic nevi ale bude umet prodavat. Zaskocilo me to dost

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 10.05.18 17:26
@Anonymní píše:
Mne to fakt prislo uplne pres caru.. vedela jsem ze jde o plneni planu a prodej jen jsem necekala ze je bude zajimat jen to a nic jineho.. v podstate si tam radsi vezmou cloveka ktery o tom nic nevi ale bude umet prodavat. Zaskocilo me to dost

Proto je takova fluktuace na pobockach a proto, kdyz otevres stranky Sporky je 90 procent nabizenych mist na pobocky jako osobni banker :roll:

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 10.05.18 17:27
@Anonymní píše:
Mne to fakt prislo uplne pres caru.. vedela jsem ze jde o plneni planu a prodej jen jsem necekala ze je bude zajimat jen to a nic jineho.. v podstate si tam radsi vezmou cloveka ktery o tom nic nevi ale bude umet prodavat. Zaskocilo me to dost

Já bych to dělat nemohla… Neměla bych z té práce vůbec dobry pocit. Stejně tak z toho důvodu si nikdy v bankách nenechám radit, vnutí cokoliv jen aby splnili cíle…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:28

@Hanka1
A myslis ze je to u vsech bank stejne? Nebo je na tom sporka v tomhle nejhorsi? Je mi jasne ze prodavat budu vsude, jde mi spis o ten tlak vedoucich

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:30

@SussieS
Prave to me celkem odrazuje.. nevim jaky bych mela pocit az bych prisla domu a premyslela nad tim ze jsem nekomu vnutila produkt ktery pro neho vlastne ani neni vyhodny..

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 10.05.18 17:33
@Anonymní píše:
@Hanka1
A myslis ze je to u vsech bank stejne? Nebo je na tom sporka v tomhle nejhorsi? Je mi jasne ze prodavat budu vsude, jde mi spis o ten tlak vedoucich

Muzu te ubezpecit ze vsude, i kdyz nebudes na pobocce a budes treba Account Manager, sedici na centrale. A kdyz budes dobra a prodas, tak ti o to prodane navysi dalsi rok cile, nesplnis a seberou ti bonus nebo variabilni slozku platu. A navic o klienty, kteri vydelavaji je nouze, takze se ti stane, ze kolegyne momentalne soulozici se sefem jednoho krasneho dne tveho vydelavajiciho klienta proste dostane do portfolia nebo kolega, ktery se sefem chodi na pivo a hraje golf…bezna praxe z korporatniho oddeeleni jedne velke banky :poblion: :zed: :pocitac:

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 10.05.18 17:33
@Anonymní píše:
@SussieS
Prave to me celkem odrazuje.. nevim jaky bych mela pocit az bych prisla domu a premyslela nad tim ze jsem nekomu vnutila produkt ktery pro neho vlastne ani neni vyhodny..

Dlouho bys tam nevydržela, když už teď nad tím přemýšlíš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:38

@Hanka1
No tak to je super teda :D zkusit to chci, za zkousku nic nedam.. o zadne zamestnani neprijdu ale teda cim vic o te pozici vim tim vic me to odrazuje.. :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:40

@SussieS
Myslim si, ze jsem odolna dost ale fakt nevim jak bych se s timto vyrovnavala.. je jasne ze pokud ma clovek svou hlavu tak na to nekyvne i kdybych mu o nejakem produktu basnila hodinu ale prece jen jsou tady porad treba seniori kteri se nechaji snadno zlakat a zrovna takovym bych nerada ublizila :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:55

Já to v bance vydržela 3/4 roku a podávala výpověď. Hnusná, rutinní práce, nabízíš produkty jako trhovec, opravdu práce k popukání. Teď jsem v sociálních službách (já, která se celý život živila ekonomikou) a jsem nadmíru spokojená. Práce v bance byla pro mne ta nejhorší, jakou jsem za celý svůj život dělala a to nepřeháním :)

Barbora

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 18:05
@Anonymní píše:
Já to v bance vydržela 3/4 roku a podávala výpověď. Hnusná, rutinní práce, nabízíš produkty jako trhovec, opravdu práce k popukání. Teď jsem v sociálních službách (já, která se celý život živila ekonomikou) a jsem nadmíru spokojená. Práce v bance byla pro mne ta nejhorší, jakou jsem za celý svůj život dělala a to nepřeháním :)Barbora

A muzu se zeptat ve ktere bance jsi pracovala? Jen tak me to zajima.. kazdopadne moc dekuji za prispevky vsem..

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 10.05.18 18:13

Oni nic vědět nepotřebují, vědí, že tam ten zaměstnanec stejně pravděpodobně nebude věčně, tohle vydrží málokdo, tak proč se seznamovat a hlavně to zvládne kdokoli, kdo prostě umí lidem rvát věci, jako trhovec, na to nepotřebuješ ekonomické vzdělání. Vlastně na to nepotřebuje vůbec vzdělání.

A myslím, že stejné je to všude na těchto pozicích.

Tak snad brzy najdeš práci svých snů :kytka: (bez ironie, myslím to vážně)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 10.05.18 18:13
@Anonymní píše:

O tom ta pozice bohužel je. Nikdy jsem tuto práci nedělala, ale stačí si ji pogooglit - neplníš prodeje a konec, neskutečný tlak ze strany nadřízených a stres. Jde o to tam za každou cenu prodat. A také tam je dost velká fluktuace lidí, většina nevydrží dlouho.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama