Reklama

Pohovor v České spořitelně - jak se připravit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 23.08.18 14:29
Pohovor v České spořitelně

Ahoj holky, jdu na pohovor do české spořitelny. Do callcentra a chci se zeptat jestli nějaká neví co tam budou chtít a jak se mám připravit :think: Nemám vůbec představu :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 14:40

Já byla asi před 10ti lety a tehdy to byl konkurz na 3 hodiny. Dnes prý berou každého.
Zkoušeli ovládání PC - vytvořit tabulku, najít něco na jejich stránkách. Schopnost komunikace v týmu, hovor s protivným zákazníkem, víc si nepamatuju.

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 23.08.18 14:41

@Lidym
Tak děkuji. To mě nevezmou:D

Lidym
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 14:47

@Ruby6 Proč?

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 23.08.18 14:51

@Lidym
Jsem mamlas na pohovory :D a když mě někdo pozoruje u takovych vecech tak dělám
strašné kraviny:D

Lidym
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 14:56

@Ruby6 Byla by škoda to nezkusit. Bylo nás tam tenkrát víc, v chumlu se ztratíš. Navíc je to víc jak 10 let, může to být jinak. Ale s tím hovorem s prudícím zákazníkem bych počítala.
Já jsem to chtěla zkusit taky formou brigády při mateřské. Zatím chodím prodávat salámy do HM, abych se procvičila v komunikaci. Jsem z té rodičovské dost asociální :mrgreen:

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 23.08.18 15:48

@Lidym
Joo zkusím to :)
Do toho se vzijes zase :D

hanidost87
Povídálka 15 příspěvků 24.08.18 13:27

Jestli jsi uz dostala pozvanku na pohovor, tak to znamena, ze jsi firmu zaujala! Takze zadnej stres. Oni te stejnak potrebuji vic nez ty je. Hodne stesti!

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 25.08.18 06:56

@hanidost87
To je fakt :palec: děkuju :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >