Reklama

Pohovor v City realex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 01.10.18 12:44
Pohovor v city realex

Ahoj holky, jdu zítra na pohovor do sexshopu. Prosím prosím poraďte na co se mám připravit? Hledám dlouho práci a mám to i kousek. Stala bych o to:) díky všem za rady :*

Reklama

Reakce:

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 01.10.18 12:45

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Ale

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 01.10.18 12:48

@Stargust
To je rada?:D

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 01.10.18 12:59
@Ruby6 píše:
@Stargust
To je rada?:D

Omluva za nevhodnou reakci :? :) Zbláznil se mi telefon,napsáno to bylo nechtěně.. :( :) Prostě se mi zblåznil displej 8)

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 01.10.18 13:01

@Stargust
Dobře :DD

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 01.10.18 13:10

nemám zkušenosti, ale tak jako prodavačka být komunikativní a nejlépe s praxí a ideálně se orientovat v daném sortimentu :D

Prof. Farnsworth
Závislačka 4375 příspěvků 01.10.18 13:22

Tak já bych předpokládal, že hlavní vlastnost kterou budou požadovat je, aby se prodavačka nestyděla a nečervenala při prodeji. A aby dokázala oslovit a nevyděsit váhavce, co si přijdou něco koupit, ale nebudou pak mít odvahu jít s tím k pultu a zaplatit.

Ruby6
Stálice 54 příspěvků 01.10.18 17:36

Joo to je jasné:) jen jsem chtěla vědět jestli někdo na tomto pohovoru nebyl :)

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 01.10.18 21:47

Musíš na to mít ty správný proporce :) nebát se toho a trochu ty lidi i pošťouchnout třeba :jazyk:
Jinak jako správná prodejkyně - úsměv, výstřih a je to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: p

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >