Pohovor v City realex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ruby6
Stálice 64 příspěvků 01.10.18 12:44
Pohovor v city realex

Ahoj holky, jdu zítra na pohovor do sexshopu. Prosím prosím poraďte na co se mám připravit? Hledám dlouho práci a mám to i kousek. Stala bych o to:) díky všem za rady :*

Reakce:
Stargust
Kecalka 168 příspěvků 01.10.18 12:45

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Ale

Ruby6
Stálice 64 příspěvků 01.10.18 12:48

@Stargust
To je rada?:D

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 01.10.18 12:59
@Ruby6 píše:
@Stargust
To je rada?:D

Omluva za nevhodnou reakci :? :) Zbláznil se mi telefon,napsáno to bylo nechtěně.. :( :) Prostě se mi zblåznil displej 8)

Ruby6
Stálice 64 příspěvků 01.10.18 13:01

@Stargust
Dobře :DD

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2780 příspěvků 01.10.18 13:10

nemám zkušenosti, ale tak jako prodavačka být komunikativní a nejlépe s praxí a ideálně se orientovat v daném sortimentu :D

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 01.10.18 13:22

Tak já bych předpokládal, že hlavní vlastnost kterou budou požadovat je, aby se prodavačka nestyděla a nečervenala při prodeji. A aby dokázala oslovit a nevyděsit váhavce, co si přijdou něco koupit, ale nebudou pak mít odvahu jít s tím k pultu a zaplatit.

Ruby6
Stálice 64 příspěvků 01.10.18 17:36

Joo to je jasné:) jen jsem chtěla vědět jestli někdo na tomto pohovoru nebyl :)

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 01.10.18 21:47

Musíš na to mít ty správný proporce :) nebát se toho a trochu ty lidi i pošťouchnout třeba :jazyk:
Jinak jako správná prodejkyně - úsměv, výstřih a je to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: p

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >