Pohovor-zákeřné otázky zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 18:58
Pohovor-zákeřné otázky zkušenosti

Milá děvčata (milí chlapci). Pohovor, asi každý si ním za život projde. Zatímco některé z nich jsou spíše procházka růžovým sadem, tak jiné nám dají pěkně zabrat. Ptám se tedy, jaké neobvyklé či vyloženě zákeřné otázky zaskočili na pohovoru Vás? A jak jste na takovou otázku odpověděli? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:02

Nejlepsi bylo,kdyz se me na pohovoru zeptali na castou otazku „proc chcete odejit ze soucasneho zamestnani?“ :lol: byla jsme v te praci sest a pul roku a najednou zmena,tak se nedivim,ze se zeptali,ale myslim,ze moje odpoved „no ja jsem se totiz spatne vdala“ je dostala :mrgreen: vzala jsem si totiz sefa oddeleni a ackoliv mezi nami byla jeste teamleaderka,tak jsem proste musela pryc :(

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:11

@Twixinka :lol: dobrý příklad, že i špatné zkušenosti lze využít k k něčemu dobrému

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 06.11.18 19:15

@Twixinka to je dobré! :lol: co oni na to?

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:16

@Lalelale nic,co na to taky mohli rict :mrgreen: a jen tak mimochodem jsem byla prijata :lol:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:19

@Twixinka to je hlavní snad se daří v práci do teď ;)

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:22

@Elkka no ona to nebyla zadna vyhra,bohuzel :( ale otehotnela jsem,takze jsem brzy utekla a po materske se tam vratit nechci,ale clovek nidky nevi,jak to dopadne :nevim:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:29

@Twixinka ať už to bude jakkoliv, držím palce :palec:

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 06.11.18 19:49

Kdyz jsme se prestehovali do Bavorska, tak se me na jednom pohovoru - ordinace obvodniho lekare - naferovku zeptali, jestli jsem katolicka 8o To sem teda jen zalapala po dechu a nevzmohla se ani na n..... misto jsem s diky odmitla. A v nemocnici v tom samem brutalne konzervativnim meste se me primar zeptal, jestli se budu rozvadet, kdyz hledam praci na plny uvazek 8o Ze kdybych mela ok manzelstvi, tak se prece staram doma o deti 8o No zazitky jak vino :lol: A to se prosim nestalo pred 20 lety ale leta pane 2016 :lol:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:50

@Elkka dekuji :kytka:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:53

@Agrion :D :D :D tak to běž to je masakr, co ti lidi vypustí…pod nikým takovým bych taky dělat nechtěla

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 06.11.18 20:53

@Agrion do háje, to je strašný 8o

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 06.11.18 22:24

@Elkka @Lalelale Mazec ze? Nevim jestli me apriori nechteli, protoze jsem cizinka… nebo jestli byli jen tak zatvrdli :nevim: Ale jako kdybych si ty pohovory nahrala, tak sem mohla vysoudit peknej balik :D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 06.11.18 22:27

@Agrion přijde mi úsměvné, že pak němci brečí, jak jim ve zdravotnictví chybí na venkově lidi :) s tímhle se tomu opravdu nedivím. Zároveň jsem teda v šoku, že zrovna v německu si tohle dovolí.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 06.11.18 22:32

@Lalelale Tak ony to byli dost ojedinele ukazy..... uz v Nemecku ziju nejaky ten rok a treba v Sasku, sem se vsude setkala s otevrenou naruci a moc milyma lidma… ted zijeme kousek od Mnichova a tady je proste urcite procento starousedliku s pocitem nadrazenosti a „snedljsemvsechnu­moudrost“

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >