Pohovor-zákeřné otázky zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 18:58
Pohovor-zákeřné otázky zkušenosti

Milá děvčata (milí chlapci). Pohovor, asi každý si ním za život projde. Zatímco některé z nich jsou spíše procházka růžovým sadem, tak jiné nám dají pěkně zabrat. Ptám se tedy, jaké neobvyklé či vyloženě zákeřné otázky zaskočili na pohovoru Vás? A jak jste na takovou otázku odpověděli? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:02

Nejlepsi bylo,kdyz se me na pohovoru zeptali na castou otazku „proc chcete odejit ze soucasneho zamestnani?“ :lol: byla jsme v te praci sest a pul roku a najednou zmena,tak se nedivim,ze se zeptali,ale myslim,ze moje odpoved „no ja jsem se totiz spatne vdala“ je dostala :mrgreen: vzala jsem si totiz sefa oddeleni a ackoliv mezi nami byla jeste teamleaderka,tak jsem proste musela pryc :(

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:11

@Twixinka :lol: dobrý příklad, že i špatné zkušenosti lze využít k k něčemu dobrému

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 06.11.18 19:15

@Twixinka to je dobré! :lol: co oni na to?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:16

@Lalelale nic,co na to taky mohli rict :mrgreen: a jen tak mimochodem jsem byla prijata :lol:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:19

@Twixinka to je hlavní snad se daří v práci do teď ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:22

@Elkka no ona to nebyla zadna vyhra,bohuzel :( ale otehotnela jsem,takze jsem brzy utekla a po materske se tam vratit nechci,ale clovek nidky nevi,jak to dopadne :nevim:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:29

@Twixinka ať už to bude jakkoliv, držím palce :palec:

Agrion
Závislačka 2817 příspěvků 06.11.18 19:49

Kdyz jsme se prestehovali do Bavorska, tak se me na jednom pohovoru - ordinace obvodniho lekare - naferovku zeptali, jestli jsem katolicka 8o To sem teda jen zalapala po dechu a nevzmohla se ani na n..... misto jsem s diky odmitla. A v nemocnici v tom samem brutalne konzervativnim meste se me primar zeptal, jestli se budu rozvadet, kdyz hledam praci na plny uvazek 8o Ze kdybych mela ok manzelstvi, tak se prece staram doma o deti 8o No zazitky jak vino :lol: A to se prosim nestalo pred 20 lety ale leta pane 2016 :lol:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 06.11.18 19:50

@Elkka dekuji :kytka:

Elkka
Stálice 69 příspěvků 06.11.18 19:53

@Agrion :D :D :D tak to běž to je masakr, co ti lidi vypustí…pod nikým takovým bych taky dělat nechtěla

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 06.11.18 20:53

@Agrion do háje, to je strašný 8o

Agrion
Závislačka 2817 příspěvků 06.11.18 22:24

@Elkka @Lalelale Mazec ze? Nevim jestli me apriori nechteli, protoze jsem cizinka… nebo jestli byli jen tak zatvrdli :nevim: Ale jako kdybych si ty pohovory nahrala, tak sem mohla vysoudit peknej balik :D

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 06.11.18 22:27

@Agrion přijde mi úsměvné, že pak němci brečí, jak jim ve zdravotnictví chybí na venkově lidi :) s tímhle se tomu opravdu nedivím. Zároveň jsem teda v šoku, že zrovna v německu si tohle dovolí.

Agrion
Závislačka 2817 příspěvků 06.11.18 22:32

@Lalelale Tak ony to byli dost ojedinele ukazy..... uz v Nemecku ziju nejaky ten rok a treba v Sasku, sem se vsude setkala s otevrenou naruci a moc milyma lidma… ted zijeme kousek od Mnichova a tady je proste urcite procento starousedliku s pocitem nadrazenosti a „snedljsemvsechnu­moudrost“

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >