Pohyblivá složka, jak se vyplácí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

angelsface
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 05.04.18 22:51
Pohybliva slozka, jak se vyplaci

Zdravim, jsem trochu zmatena. Pokud mam ve smlouve hrubou mzdu a k tomu 20% pohyblivou slozku do vyse platu.
Tak nerozumim tomu jestli mi sectou plat+ pohyblivou slozku.
Nebo mi zdani plat a tu pohyblivou slozku zdani samostatne. Samozrejme je lepsi ta druha varianta 8o ale moc se v tom nevyznam, poradi nekdo?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSojkka
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 06.04.18 01:43

@angelsface pohyblivá složka se sečte s tvojí zákl. mzdou a vytvoří tak celk. hrubou mzdu

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 06.04.18 08:26

@angelsface sečte se a zdaní.. i pohyblivá složka se daní, jedinou výjimkou jsou potom mimořádnosti, ale to mají např ve státní správě - např ošatné, které zdanění nepodléhá a pod..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama