Pohyby 23. týden těhotenství - bolest čípku

479
7.4.16 19:32

pohyby 23.tt - bolest čípku

Ahoj holky,

jsem v 23.tt - druhé těhotenství. Občas cítím kopání jakoby do děložního čípku - až mírně bolestivé. Je to normální?

V prvním těhu jsem nic takového neměla, jinak se cítím ok. - teda až na občasné tvrdnutí - ale měla jsem i v prvním těhu, dráždivá děloha, ale naštěstí jsem se neotvírala.

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.4.16 19:40

Ja jsem ted take tehotna, zacinam 16 tyden, je to me 5 tehotenstvi, ale cekam teprve na druhe detatko. Bolesti (rezani, cukani) pres cipek jsem ted taky mela a celkem velke, pomaha mi na to lezeni, kdyz jsem dva dny v klidu, zvladnu kratickou prochazku, ale stejne jsem radsi vic v klidu, mam za sebou potraty ve 2. Trimestru. Zdrave tehu zvladn cokoliv, ale pokud mas drazdivou delohu jako ja, tak to chce fakt vetsi klid! Anonymni M.

• Citovat
  • Nahlásit
23298
7.4.16 19:41

@hanula23 jj taky jsem to mela, je to dost neprijemne ze? ale neboj, prejde to. Ja jsem ted 31tt a kopani do cipku preslo v kopani do zeber :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
7.4.16 19:57

@marfra ano, je to neprijemne, hlavne me to teda vydesilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
7.4.16 20:41

Mě všechny děti kopaly někam dolů, hodně nepříjemně. Teda myslela jsem, že kopou, ale pokračovalo to vždy i když už byli hlavičkou dolů :roll: Kolikrát jsem až sykla bolestí :roll

• Citovat
  • Nahlásit
mrs.gendy
7.4.16 21:07

Normalni, neprijemne, nekdy hodne bolestive… :zed: radsi poslicky nez tohle dlabani. ted uz z toho jdu kolikrat do kolen :roll: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
479
7.4.16 21:15

@Mufina @mrs.gendy jj, je to nepříjemné - ale jsem ráda, že je to normální :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
28.4.16 10:01

Řezavá bolest v čípku

Zdravím. Četla jsem tu dost podobné zkušenosti. Jsem 35+6 a čím dál častěji mě jakoby „řeže“ v čípku. Pocitově to cítím v čípku. Také jsem si říkala, že to může být močový měchýř či rozvolňování stydké spony. Musím říct, že je to moc ošklivý typ bolesti, až mě to nutí do předklonu. Myslím, že za to může hlavička miminka, která se hýbe a naráží na všechny ty „věci“ tam dole :) Co myslíte? Neřekl vám k tomu lékař něco? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat