Pohyby ditete nebo pohyby strev

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.11.19 18:48

Pohyby ditete nebo pohyby strev

Ahoj holky, mam dotaz. Jsem v 19 tydnu. A prave proto se nechci stresovat pohyby. Jde jen o to, ze tak cca 2 tydny se to ve mne celkem hybalo. Ale rekla bych, ze to byla streva. Ruzne skrundani, vlneni, tlaceni atd. Jen parkrat jsem si rikala, ze jestli to nahodou neni pohyb. Pravda je, ze jsem u toho mela i dost tendenci prdet :-) takze jsem si to spojila se strevy. Jenze ted uz to nemam. Najednou mi tam neskrinda, nic se nevlni a tak. A take jsem prestala prdet. Ale mam strach, jestli to treba fakt nebyly pohyby, protoze jsem mela pocit, ze se me neco zevnitr dotklo a tak. A kazdy vecer, kdyz jsem si sedla, tak jsem citila, jak se mi tam neco hybe, a ted nic. :-/ tak ja nevim, mate nekdo zkusenost s tim, ze mu tam streva tancila jako mne? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3612
19.11.19 19:08

Neboj se, to urcite byl pohyb strev, pokud tebe beru podle sebe. Nevim kdy presne jsem zaznamenala pohyby (vzdy tak kolem 20tt +/-), ale z pocatku hlavne v noci kdyz jsem v klidu lezela a fakt se pozorovala a nebyla to zadna divocina :). Prez den vubec. Mas treba angelSound aby ses uklidnila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14789
19.11.19 19:52

Ze začátku jsou to takový spíš bublinky a lechtani. Vyloženě nějakej větší pohyb cekej ještě o něco později. To budou střeva, taky je hodně cítím a pletla jsem si je s pohyby, ale ty pravý kopance určitě pak poznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
19.11.19 20:39

Měla jsem od 18tt spíš takový bublinky. Pohyby jako takový ne. Ale nespěchej ono to přijde. Pak budeš zářit blahem až ke konci budeš dostávat kopačky do žeber :lol: :lol: a ohýbat se v tesku při nákupu, přičemž tě budou ostatní nakupující skenovat pohledem jestli náhodou nerodis a neuklouznou na plodové vodě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.19 08:26

@JancaS84 Ja jsem z toho zmatena prave. Ty pohyby strev, co jsem mela, najednou prestaly. Tak pevne doufam, ze se jen uklidnila streva. A jak si ty pohyby rozpoznala? Mne jen prijde zvlastni, ze se mi to tam vsemozne hybalo a najednou nic. Ale zase si rikam, ze kdyz jsem prvorodicka, ze bych citila v 17. a 18. tydnu pohyby? Jeste k tomu tak casto a dlouho? A pak najednou nic? :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.19 08:27

@Payus

O Angelsound vim, ale nechci si ho porizovat. Mam obavu, ze bych pak treba nemohla najit srdce nebo tak a byla bych z toho hotova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.19 08:28

@Martha03 Tak ja mam obavu kvuli tomu, ze se mi tam honilo vsechno mozne a ted najednou nic. A vsude tvrdi, ze je to vlastne stejne jako ty pohyby strev :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
20.11.19 09:03
@tralala12345 píše:
@Martha03 Tak ja mam obavu kvuli tomu, ze se mi tam honilo vsechno mozne a ted najednou nic. A vsude tvrdi, ze je to vlastne stejne jako ty pohyby strev :zed:

Ze začátku a ani později není výjimkou, že pohyby/bubliny ustanou… Takže klid to přijde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat