Reklama

Pohyby jen na levé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:18
Pohyby jen na levé straně

Ahojky holky mám dotaz jsme 20 tt pohyby cítím jen na levé straně měla jste to některá tak?

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20536 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:21

Na druhé straně budou záda. :-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 15.08.18 19:45
@Anonymní píše:
Ahojky holky mám dotaz jsme 20 tt pohyby cítím jen na levé straně měla jste to některá tak?

Minule mi kamoska rikala ze mela 2 tehotenstvi takove ze dite na leve strane a kdyz zmackla pravu stranu tak jak kdyby tam nic nebylo. Dost desive,vid? Jinak holcicke je ted 15 let a je zdrava. Porod i tehotenstvi ok. Tak Vam drzim palecky at je vse v poradku.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 15.08.18 22:24

Já jsem u kazdeho dítěte citila pohyby jen v urcitych mistech,podle toho,jak bylo natočené a pozdeji,jestli bylo v pph1 nebo pph2. Jedno dítě jsem mela delší dobu kp,ale nakonec se otocilo,zmena mista pohybu byla znát. Ve 20 tydnu je to ale spíš nahodilé tuknuti. Ještě má dost místa,může delat i kotrmelce.

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 15:50

Jo to je normální. Je to podle toho jak se mimčo otočí. Asi 2× jsem v panice jela na pohotovost, že pohyby necítím a malý byl jen otočený nožkami k mé páteři.

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 28 inzerátů 16.08.18 17:38

jo, prostě je tak otočené. Já cítím uprostřed a občas nalevo, to když si protahuje nožky. Až povyroste, to bude teprv plné břicho pohybů ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >