Pohyby jen na levé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:18
Pohyby jen na levé straně

Ahojky holky mám dotaz jsme 20 tt pohyby cítím jen na levé straně měla jste to některá tak?

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21170 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:21

Na druhé straně budou záda. :-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 15.08.18 19:45
@Anonymní píše:
Ahojky holky mám dotaz jsme 20 tt pohyby cítím jen na levé straně měla jste to některá tak?

Minule mi kamoska rikala ze mela 2 tehotenstvi takove ze dite na leve strane a kdyz zmackla pravu stranu tak jak kdyby tam nic nebylo. Dost desive,vid? Jinak holcicke je ted 15 let a je zdrava. Porod i tehotenstvi ok. Tak Vam drzim palecky at je vse v poradku.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 15.08.18 22:24

Já jsem u kazdeho dítěte citila pohyby jen v urcitych mistech,podle toho,jak bylo natočené a pozdeji,jestli bylo v pph1 nebo pph2. Jedno dítě jsem mela delší dobu kp,ale nakonec se otocilo,zmena mista pohybu byla znát. Ve 20 tydnu je to ale spíš nahodilé tuknuti. Ještě má dost místa,může delat i kotrmelce.

Pluschball
Stálice 68 příspěvků 16.08.18 15:50

Jo to je normální. Je to podle toho jak se mimčo otočí. Asi 2× jsem v panice jela na pohotovost, že pohyby necítím a malý byl jen otočený nožkami k mé páteři.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 16.08.18 17:38

jo, prostě je tak otočené. Já cítím uprostřed a občas nalevo, to když si protahuje nožky. Až povyroste, to bude teprv plné břicho pohybů ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >