Pohyby miminka v bříšku

408
22.3.17 10:31

Pohyby miminka v brisku

Prosim o vase nazory, jak je to s pohyby miminka. Pohyby jsem zacala citit od 18tt, ted jsem ve 20tt vzdycky ty pohyby byly treba na vecer, kdyz jsem v klidu lezela, bylo to takove normalni sem tam nejaky stouchanec, nekdy vic nekdy min, nekdy jich bylo vic po sobe, nekdy jenom jeden, ale ted od vcerejcka je to nejak moc, tak nevim jestli je to v poradku, prijde mi ze se vrti skoro porad, co jsem cetla, tak pry je normalni tak 10 pohybu za hodinu, coz je ted urcite mnohem vic, hlavne i nekolikrat za sebou a i v noci a predtim jsem pohyby v noci necitila vubec, tak nevim jestli se neco nedeje nahodou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2610
22.3.17 10:33

Jestli se ti něco nezdá, zajeď si na kontrolu. Jak se vrtí mně nevím, nikdy jsem to nepočítala… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
22.3.17 10:34

Ja myslim, ze se urcite nic nedeje. Miminko ma jeste spoustu mista a zacina byt vic aktivni :) jen si to uzivejte, to je teprv zacatek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 10:35

Já to tedy nepočítala ale občas se tam chrul půl dne někdy se taky ozval až večer. Ale pokud se necítíš není nic jednoduššího než si zajet někam na kontrolu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
22.3.17 10:36

@Krtiinka Já nevím, někdy se mi v bříšku vrtí celý den, šťouchá mě úplně všude a dělá si z moč. měchýře trampolínu a někdy o něm celý den skoro nevím. Je to normální. Hlavně, že pohyby cítíš ne? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 10:36

Me se mala vrnila porad, jen když jsem šla na ultrazvuk tak se ani nepohla :lol: Tak jsem od sestricek dostala čokoládu, šla na chvilku na chodbu a pak znovu na ultr. a to už byla ciloucka. :D Já nevím, nejsem odborník, ale asi je to v pořádku, horší by bylo kdyby jsi necítila pohyby. Třeba jestli bastis nějaké sladkosti tak je to tím ;) Já jsem nejedla, ale u doktorky jsem musela aby se mala otočila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
22.3.17 10:39

Urcite je lepsi, kdyz pohyby citim, jen jsem cetla, ze kdyz se malicky.vrti az moc, ze to muze byt nedostatkem kysliku. Asi si prestanu cist takove veci na internetu :roll: jinak je to samozrejmne krasny ty pohyby, jenom pak vzdycky nekde neco prectu a uz nad tim musim premyslet az moc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
22.3.17 10:43

@Krtiinka Hlavně nečti internet :zed: někdy mě kopne i 10× za pár minut a někdy několik hodin ani nevím, že tam je. Miminko má fáze klidu, kdy spinká a pak chvíle, kdy dovádí. Pokud máš strach, jeď na kontrolu, ale podle mě, je to úplně normální. A neboj, doktor na prohlídce pozná, pokud by byl prcek špatně zásobovaný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
22.3.17 10:48

@VikiJ No prave s tim asi musim prestat s tim ctenim :zed:, vim ze kazdej to ma jinak a tohle jsou jenom nejaky prumery. Na kontrole jsem byla minuly tyden na velkem utz a vse bylo v poradku, tak nechci zase plasit, jen jsem se chtela ujistit, ze nejsem jedina kdo ma takoveho divocha :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
22.3.17 11:07

@Krtiinka Neboj, určitě je vše v pořádku. Tak vidíš, jestli si byla na velkém UZ, tak ho určitě i vážil a koukal na průtok. Taky mám občas divocha, až si říkám, co tam ten prcek blbne :srdce: Třeba po sladkém, jsou miminka také více aktivní. Co si pamatuji, tak kolem toho 20 tt byly dny, kdy dováděl a pak jsem třeba 3 dny necítila nic. To mě znepokojovalo více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 11:09

Na tabulky se vykašli, kdo sakra může vědět, kolikrát se má dítě za den pohnout? To je akorát další věc, jak matku zaručeně vystresovat. Průser by byl, kdyby se nehýbalo.
Záleží také na tom, jak moc jsi aktivní ty. Já se pře všech třech těhotenstvích hodně hýbala a mám vyzkoušené, že hodinka běhu dítě dokonale uspí na dlouhou dobu. Když jsem se ale delší dobu nehýbala, dítě řádilo jak divé. Dítě v plodové vodě totiž musí reagovat na každou změnu tvé polohy a to je pro něj stejně náročné, jako když se hýbe ono samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 11:17

Já taky hodně četla a pak jsem mela stresy z toho :mrgreen: Takže necti, tabulky jsou na nic. Pokud se bojis, tak zavolej mudr, on/ona ti řekne. Hlavně klid maminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 11:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4256
22.3.17 11:44
@Krtiinka píše:
Urcite je lepsi, kdyz pohyby citim, jen jsem cetla, ze kdyz se malicky.vrti az moc, ze to muze byt nedostatkem kysliku. Asi si prestanu cist takove veci na internetu :roll: jinak je to samozrejmne krasny ty pohyby, jenom pak vzdycky nekde neco prectu a uz nad tim musim premyslet az moc :think:

ano to moze byt. Bohuzial som to zazila. Nastastie s dobrym koncom. Ale to sa tyka neskorsieho tehu. Takze sa teraz moc pohybmi netrap :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama