Pohyby miminka ve 31.týdnu těhotenství

873
20.5.16 11:02

Pohyby miminka ve 31 týdnu těhotenství

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a možná i malé uklidnění. Jsem prvorodička, takže těch věcí co se za poslední měsíce dozvídám a o kterých jsem neměla ani páru je čím dál tím víc a to jsem si naivně myslela, jak jsem připravena. Chtěla jsem se zeptat na pohyby, co je vlastně normální a není, všude čtu, že když jich je málo, je to špatně, když jich je moc tak je to taky vlastně špatně, upřímně bych nejraději seděla v čekárně na gyndě denně :zed: Končím 31tt, malého mám pořád otočeného nožkama dolů, takže si užívám pravé kopance do celého spodku, poslední dobou už dost bolestivé, ale na to jsem si nějak za tu dobu zvykla, dneska třeba cítím pohyby už od rána, břicho mi skáče sem a tam, chvilkami je to bolestivé nebo spíš dost nepřjemné, naivně jsem si myslela, že bolí jen kopance, pohyby cítím jen v leže, jak se postavím tak nic a pak zase příjdou dny, kdy pohbyby cítím jen večer..Kdybych se měla řídit tím co píšou na netu, že má dodržovat režim a když je pohybů víc a nebo míň tak vyhledat doktora, tak jsem tam asi pořád :pocitac: Jak to máte vy? A kdy třeba opravdu doktora vyhledat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

891
20.5.16 11:09

Měla jsem to stejně, malý celou dobu zadečkem dolů a pohyby pěkně bolestivé a dost nepravidelné, někdy půl dne nic, další den skoro pořád, měla jsem doma angelsound a když jsem zpanikařila poslechla jsem si srdíčko a byl zase klid :-) pulz kolem 140 je v pořádku. jinak bych byla taky pořád na gyndě :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7598
20.5.16 11:12

Ja jsem dneska 31+0 a mala je sice hlavou dolu, ale bricho bubla porad, porad, porad, chvilema uz to je i neprijemny. Asi bych palsila k dr, kdyby cely den treba nebyl pohyb zadny, ale jinak… ;) Klid a nohy v teple, drz se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
20.5.16 11:15

@sakota Moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
20.5.16 11:16

@JaneCase Ten bohužel nemám, muž mi ho zakázal, protože bych od rána do večera nedělala nic jiného, no a asi by to byla pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
20.5.16 11:24

@Oliverka28 tak to máme stejnou zkušenost :D taky mi byl zakázán :D jinak já jsem těhotná po druhé respektivě po 3 druhý zamlklý potrat a tak mám teď právě taky strach z každého pohybu, ale bylo mi řečeno že vždycky je lepší když se malý mrská moc než málo jinak jsem o týden míň než ty, takže si to asi dokážu živě představit…dneska mám pocit že se chce celý den kouknout ven jak mě bolí celý spodek břicha a jeho nohy mám skoro až v krku nebo pod žebrama, taky řádí jak tifus dneska…

• Citovat
  • Upravit
873
20.5.16 11:29

@Annapavelkova Taky mám už od rána ten samý pocit, spodek už mám nekutečně rozkopaný i když spousta holek píše, jak je nepříjemné, když kope do žeber, tak mezi námi se na to vyloženě těším :D Člověk by řekl, že se toho strachu zbaví když překoná první trimestr, doklepe to do 24 týdne kdy už je velká šance, že miminko zachrání a ono je to jen a jen horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7598
20.5.16 11:35

@Oliverka28 Ten strach uz bude asi navzdycky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
20.5.16 11:36

@Oliverka28 já mám oboje takže žádna slast :D ale to už vydržíme ;) je to horší a víš co bdue ještě horší až se to narodí to o to budeš mít teprve sakra strach ;) a dokonce života…

• Citovat
  • Upravit
873
20.5.16 11:37

@Annapavelkova Myslím,že budu první prvorodička která bude v porodnici prosit, aby si mě tam nechali až do jeho puberty, pak už to snad zvládnu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
20.5.16 11:38

@sakota To máš pravdu, člověk se bojí od chvíle co vidí na testu dvě čárky a čím víc roste, tak tím je to horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7598
20.5.16 11:40

@Oliverka28 No a tak to bude az do nasi smrti. :D Stat se rodicem je vskutku odvaha. :) Kazdopadne preju klidny zaver tehotenstvi a treba si tu za dva mesice napisem o narozenych prccich ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
20.5.16 11:42

@sakota Moc děkuji a Tobě také :hug: Když už jsme do dotáhli takhle daleko, tak už to prostě dát musíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
20.5.16 11:48

@Oliverka28 já si myslím že ani v té pubertě to moc nevyhrajeme ;) ale tak sme ženský a jsme silné ne a navíc máme chlapy co nám pomůžou ;) to už dáme, taky se těším až tu za dva měsíce budem probírat zdravé miminka :)

edit: chyby

• Citovat
  • Upravit
873
20.5.16 11:53

@Annapavelkova Já tajně doufám, že v pubertě bude po mém muži, ten prý byl klidný, jestli bude po mě, tak se máme asi na co těšit :zed: :D No, už aby byl červenec :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama