Reklama

Pohyby na přelomu 23. a 24.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 25.04.10 13:17
pohyby na přelomu 23. a 24.tt

Ahojik,momentálně jsem ve 23.tt,pohyby miminka cítím od 19.tt.Může se stát,že třeba jeden den neucítím pohyby vůbec? A je to špatně? Asi teď zním trochu jako hysterka,ale mám strach,aby bylo mimi v pořádku,minulý červen jsem prodělala zamlklý potrat,tak mám obavy ze všeho :-( díky za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 25.04.10 13:44

ahoj.....stát se to může.....
já když jsem prcka necítila jsem do bříška „dloubla“ anebo na bříško dala telefon,aby se malej vzbudil…
A pak jsem dostala takový domácí ultrazvuk,tak jsem poslouchala srdíčko…

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 25.04.10 13:49

Ahoj,
take jsem mela obcas pocit, ze se maly nehybal, ale vzdy jsem ho nejak vyprovokovala a on se pak ozval. Mela jsem periody, kdy byl k neutiseni, silene kopance a pak treba 2-3 dny skoro nic… :wink:

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 25.04.10 13:54

Mihaicka…mimo téma----prcek se narodil ve stejný den jako já :mrgreen:

ayersa
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 25.04.10 14:01

Ahoj, měla jsem to podobně.klidně 3-4 dny téměř nic. Co pomáhalo rozhýbat bylo sladké.
Ale když budeš mít velké pochybnosti, tak si zajeď na pohotovost. Znáš to lepší ject 4× zbytečně, než něco zanedbat a aspoň budeš v klidu.

Navli
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 25.04.10 14:01
Spee píše:
Ahojik,momentálně jsem ve 23.tt,pohyby miminka cítím od 19.tt.Může se stát,že třeba jeden den neucítím pohyby vůbec? A je to špatně? Asi teď zním trochu jako hysterka,ale mám strach,aby bylo mimi v pořádku,minulý červen jsem prodělala zamlklý potrat,tak mám obavy ze všeho :-( díky za odpovědi :-)

Stávalo se mi to taky … sněz něco hoooodně sladkého - oplatek, čokoládu, napij se a lehni si - většinou to zabralo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >