Pohyby na přelomu 23. a 24.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Spee
Závislačka 3538 příspěvků 25.04.10 13:17
pohyby na přelomu 23. a 24.tt

Ahojik,momentálně jsem ve 23.tt,pohyby miminka cítím od 19.tt.Může se stát,že třeba jeden den neucítím pohyby vůbec? A je to špatně? Asi teď zním trochu jako hysterka,ale mám strach,aby bylo mimi v pořádku,minulý červen jsem prodělala zamlklý potrat,tak mám obavy ze všeho :-( díky za odpovědi :-)

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52170 příspěvků 25.04.10 13:44

ahoj.....stát se to může.....
já když jsem prcka necítila jsem do bříška „dloubla“ anebo na bříško dala telefon,aby se malej vzbudil…
A pak jsem dostala takový domácí ultrazvuk,tak jsem poslouchala srdíčko…

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 25.04.10 13:49

Ahoj,
take jsem mela obcas pocit, ze se maly nehybal, ale vzdy jsem ho nejak vyprovokovala a on se pak ozval. Mela jsem periody, kdy byl k neutiseni, silene kopance a pak treba 2-3 dny skoro nic… :wink:

Petra Z
Hvězda diskuse 52170 příspěvků 25.04.10 13:54

Mihaicka…mimo téma----prcek se narodil ve stejný den jako já :mrgreen:

ayersa
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 25.04.10 14:01

Ahoj, měla jsem to podobně.klidně 3-4 dny téměř nic. Co pomáhalo rozhýbat bylo sladké.
Ale když budeš mít velké pochybnosti, tak si zajeď na pohotovost. Znáš to lepší ject 4× zbytečně, než něco zanedbat a aspoň budeš v klidu.

Navli
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 25.04.10 14:01
Spee píše:
Ahojik,momentálně jsem ve 23.tt,pohyby miminka cítím od 19.tt.Může se stát,že třeba jeden den neucítím pohyby vůbec? A je to špatně? Asi teď zním trochu jako hysterka,ale mám strach,aby bylo mimi v pořádku,minulý červen jsem prodělala zamlklý potrat,tak mám obavy ze všeho :-( díky za odpovědi :-)

Stávalo se mi to taky … sněz něco hoooodně sladkého - oplatek, čokoládu, napij se a lehni si - většinou to zabralo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >