Pohyby nebo můj tep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 12:23
Pohyby nebo můj tep

Zdravím, dnes jsem bez dne 20tt a neprijde mi ze byvh citila pohyby, jednou za cas citim nějaký pohyb, či vidím bříško jak se vlni ale především vidim a cítím tep srdce mého, mnohem intenzivněji nez kdy driv a je to normální? Stejně tak ten tep vidím i na mém břiše jak se zvedá a „tika“, jsem poprvé těhotná a nevím ani jak si to představit pořádně, placentu mám vepředu, myslíte ze je to v pořádku skrz to ze necítím moc pohybu? Před tydnem-dvema jsem byla na kontrole a vše v pořádku. Děkuju moc. Hezky den :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10148 příspěvků 14.04.19 12:26

Pokus máš placentu vpředu tak pohyby ucitis později. Spousta prvorodicek i s placentou vzadu ještě ve 20tt pohyby niciti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 12:46

@Kriss Tina moc děkuju!

Aduš8
Závislačka 4469 příspěvků 14.04.19 12:50

Já prožívám druhé těhotenství a pohyby jsem začala cítit až kolem 22.tt s úplnou jistotou. Placentu mám také vepředu. Do té doby to byl můj tep. Teď, o měsíc déle, malá už pořádně kope. :mrgreen: :mavam: mi7

Uživatel je online_0812_
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 14.04.19 13:00
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem bez dne 20tt a neprijde mi ze byvh citila pohyby, jednou za cas citim nějaký pohyb, či vidím bříško jak se vlni ale především vidim a cítím tep srdce mého, mnohem intenzivněji nez kdy driv a je to normální? Stejně tak ten tep vidím i na mém břiše jak se zvedá a „tika“, jsem poprvé těhotná a nevím ani jak si to představit pořádně, placentu mám vepředu, myslíte ze je to v pořádku skrz to ze necítím moc pohybu? Před tydnem-dvema jsem byla na kontrole a vše v pořádku. Děkuju moc. Hezky den :srdce:

První pohyb u prvního těhotenství jsem cítila až ve 25 tt. Předtím ani ťuk. Žádné šimrání, vlnění, prostě nic.

kacaaa
Kecalka 382 příspěvků 14.04.19 13:11

Opravdu s jistotou pohyby prcka jsem cítila až tak 23 až 24 týden. Do té doby to mohly být jen mé domněnky. Takže klid. :hug: jako prvorodicky to tak brzy asi cítit nemůžeme protože nevíme co přesně. :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:12

Moc vám děkuju, jsem uz v klidu úplně, rikala jsem si jestli není uz na case, ale je to individuální a mam koukam ještě čas :) hezky den

Váš příspěvek
Reklama