Pohyby u třetího dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:09
Pohyby u třetího dítěte

Ahoj, kdy jste začli cítit pohyby u třetího dítěte? U obou synů jsem je měla brzy,,17. a 15 týden co si pamatuju.ted jsem 11 a přijde mi že to možná je ono. Mimco je krapet větší cca o týden.
Anonymně, zatím tajime????

Reakce:

poutnice
Stálice 56 příspěvků 08.11.18 18:26

Ahoj, měla jsem to stejně. Teď čekám třetí - chlapečka a pohyby jsem cítila brzy- od 11 tt sem tam šimráni a od 12 tt už to bylo jasné :)

Uživatel je onlineAnitramm
Kecalka 283 příspěvků 08.11.18 18:42

Jsem ve 13.tt a občas cítím bublinky, je to specifický, víc dole, střeva to podle mě nebudou. :oops: Takže to asi může být ono. :kytka:

chaela
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 18:55

Já jsem v druhém těhotenství cítila cosi kolem 13 tt, ale nevím, jestli to nebylo jen vsugerovane, nebo střeva apod. Vždyť ten plod má v tu dobu necelých 10 cm, to přes ty všechny vrstvy, co kolem sebe má, je nemožný cítit. Maximálně nějaký ty bublinky, a to zase nejde moc rozlišit od bublinek ve střevě. Občas mám pocit, že cítím mimino, vzdouva se mi břicho..A jsou to jenom střeva.

Lenka_Hal
Kelišová 5292 příspěvků 08.11.18 19:15

Ja u treti az v pulce, mela jsem placentu ve predu.

Ivčis
Závislačka 3841 příspěvků 08.11.18 21:10

Čekám třetí a cítila jsem kopance v 16+něco takže 17tt . Teď jsem 24tt a z břicha mám houpačku jak tam řádí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >