Pohyby u třetího dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 18:09
Pohyby u třetího dítěte

Ahoj, kdy jste začli cítit pohyby u třetího dítěte? U obou synů jsem je měla brzy,,17. a 15 týden co si pamatuju.ted jsem 11 a přijde mi že to možná je ono. Mimco je krapet větší cca o týden.
Anonymně, zatím tajime????

Reakce:
poutnice
Kecalka 119 příspěvků 08.11.18 18:26

Ahoj, měla jsem to stejně. Teď čekám třetí - chlapečka a pohyby jsem cítila brzy- od 11 tt sem tam šimráni a od 12 tt už to bylo jasné :)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 08.11.18 18:42

Jsem ve 13.tt a občas cítím bublinky, je to specifický, víc dole, střeva to podle mě nebudou. :oops: Takže to asi může být ono. :kytka:

chaela
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 18:55

Já jsem v druhém těhotenství cítila cosi kolem 13 tt, ale nevím, jestli to nebylo jen vsugerovane, nebo střeva apod. Vždyť ten plod má v tu dobu necelých 10 cm, to přes ty všechny vrstvy, co kolem sebe má, je nemožný cítit. Maximálně nějaký ty bublinky, a to zase nejde moc rozlišit od bublinek ve střevě. Občas mám pocit, že cítím mimino, vzdouva se mi břicho..A jsou to jenom střeva.

Lenka_Hal
Kelišová 6267 příspěvků 08.11.18 19:15

Ja u treti az v pulce, mela jsem placentu ve predu.

Ivčis
Závislačka 4058 příspěvků 08.11.18 21:10

Čekám třetí a cítila jsem kopance v 16+něco takže 17tt . Teď jsem 24tt a z břicha mám houpačku jak tam řádí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >