Pohyby v 18 týdnu těhotenství - zkušenosti

20.2.21 14:42

Pohyby v 18 týdnu těhotenství - zkušenosti

Ahoj holky, začínám 18 tt a chtěla jsem se zeptat zda už cítíte pohyby? Jsem druhorodicka a pohyby stále nikde…tak mám strach zda je miminko v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
382
20.2.21 14:44

Já jsem teda prvorodička, ale něco jsem cítila až tak 20tt a teď ve 22tt cítím šťouchání, ale žádný velký kopačky.
Určitě je to v pořádku, může být natočené tak, že necítíš, můžeš mít placentu vepředu nebo prostě ještě nemá dost síly… v 18tt bych se tím fakt nestresovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
20.2.21 15:01
@Berrunka27 píše:
Ahoj holky, začínám 18 tt a chtěla jsem se zeptat zda už cítíte pohyby? Jsem druhorodicka a pohyby stále nikde…tak mám strach zda je miminko v pořádku.

Opravdove pohyby citim od 20tt a to cekam dvojcata, takze by se mohlo zdat, ze kdyz tam jsou mimca dve, tak je ucitim driv.

Ted jsem v 25tt, kamaradka je v 23tt s jednim mimcem a pohyby zatim taky neciti.
Je to fakt hodne individualni a vubec bych si s tim nelamala hlavu. Casu jeste dost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
20.2.21 15:07

Pohyby cítím někdy od konce 20tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6498
20.2.21 15:30

U druhyho jsem cítila pohyby později až kolem 20tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 16:33

S dcerou jsem citila v 18tt, ted jsem tehotna - dvojcatka a taky v 18tt. Pohyby zacinaly stejne - tukanecky. Od 20-22tt razantnejsi rozdil, jak jsou tam miminka dve :D :srdce: :srdce:

Prosim anonym nebo smazat, nechci rozsirovat, ze cekam dvojcatka.

• Citovat
  • Nahlásit
906
20.2.21 19:55

Čekám druhé a pohyby cítím od 17tt, ale spíše jen tu lehce, což je změna protože u prvního jsem je cítila až kolem 25tt. V obou případech mám placenou vepředu. Asi je druhé akčnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 08:50

Holky děkuju za odpověďi, tak snad se brzy taky dočkám 🤭 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie