Pohyby v 38 tt - jeden den nic, druhej den extrém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 20:31
Pohyby v 38 tt. - jeden den nic, druhej den extrem

Holky, prosím o radu, jestli to máte někdo stejně. Začínám 38 tt. V sobotu jsem hodně běhala po obchodech a mimi vůbec necejtila ale nějak mi to nakupování nesedlo a celou neděli jsem proležela s bolestmi zad. Většinou, když se válím, tak ho hodně cítím, ale včera taky nic, úplnej klid až mi to bylo divný, ale párkát za den se ozval tak jsem to neřešila a říkala si, že už má asi málo místa. Jenže dneska jsem měla opět běhání a prcek naopak celej den nedal pokoj! Tak teď je mi zase divný tohle :mrgreen:. Při chůzi se mi boulil a tlačil na měchýř, když jsem si chvilku sedla třeba k obědu nebo v čekárně tak se mlel. Teď ležim a zase se mele, protahuje, kope. Není to nějak bolestivý ale prostě celej den je dneska v pohybu. Je nornalní, že se to takhle střídá z extrému do extrému?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 38. týden těhotenství?

Reakce:
darekp
Závislačka 2597 příspěvků 20.05.19 20:40

Myslim, ze je to celkem normalni :) kdyby to bylo nejak bolestivy, tak bych mozna plasila, ale jinak myslim, ze je to v normě ;)

K0čka
Povídálka 34 příspěvků 20.05.19 23:11

Mam to stejne ;) Obcas si rikam ze je moc klidna, asi uz ma malo mista… no a po nejake dobe ja uz nevim jak ji mam uklidnit, porad se protahuje, kope, tlaci na mocak, ja sedim uplne znicena, drzim se za podbrisek a rvu “au au mamince to boliiii” :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 18:06

Ahoj holky, do teď byl prcek v břiše opravdu terorista a věděla jsem o něm celý den. Dnes je ovšem úplně jiný, jen se sem tam převalí.. 10 pohybu do hodiny to opravdu nedá. Co myslíte stalo se vám to taky? Přemýšlím že zavolám do porodnice co mi na to řeknou ale upřímně se bojím že mě pošlou do pr… :roll:

Anny A
Kecalka 444 příspěvků 01.06.19 00:50

Jsem sice teprve 23tt ale pohyby citim uz od 17tt. Posledni 2 tydny uz je citim pravidelne a zretelne, nez na zacatku, ikdyz s 38tt se to urcite neda srovnavat. A nekdy taky cely den temer nic a jiny den kazdou chvilku se tam vrti. Asi to bude normalni. :mrgreen:

Anny A
Kecalka 444 příspěvků 01.06.19 00:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, do teď byl prcek v břiše opravdu terorista a věděla jsem o něm celý den. Dnes je ovšem úplně jiný, jen se sem tam převalí.. 10 pohybu do hodiny to opravdu nedá. Co myslíte stalo se vám to taky? Přemýšlím že zavolám do porodnice co mi na to řeknou ale upřímně se bojím že mě pošlou do pr… :roll:

Volala si nekam teda? Pockala bych do rana, kdyztak bych zavolala radeji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 07:25

Volala, prý je to normální dokud pohyby cítím :oops: že už mimino sestupuje tak je možné že to není jako to bylo dříve. Pak jsem si dala ještě dvě lžičky nutely a bylo vše jako dřív :lol: :lol: už mi to asi leze na mozek :roll:

Váš příspěvek
Reklama