pohyby ve 21.týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 31.05.09 11:01
pohyby ve 21.týdnu těhotenství

Holky poraďte prosím…

Od úterý jsem do sebe cpala 2-krát denně Zinnat na angínu a několik Paralenů,protože jsem měla dva dny horečku.Od pátka necítím malou,pořád se pozoruju jestli mě nekopne.Do té doby kopala aspoň pravidelně.Třeba je to v normě.Nemůže být utlumená?Antibiotika prý na to nemají vliv :roll: :roll: :roll:

Reakce:
E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 31.05.09 11:10

Ahoj, já myslim, že Zinnat je určitě v pohodě, tady jsou stránky, kde se dozvíš potenciální risk při užívání léčiv v těhu http://www.safefetus.com/DrugDetail.asp?… a zinnat je v kategorii B a to je bezpečný. Paralen se dává v těhotenství normálně. No a ty pohyby prý jsou většinou pravidelný až tak po 28tt. Já měla kolem toho 20tt taky takový mezery, tak určitě to bude v pohodě :D .

Ditta77
Závislačka 4214 příspěvků 31.05.09 11:27

Tess ahoj…no takovéhle obavy jsou nepříjemné viď??? :? ale co já vím…měla jsem v lednu chřipku, byla jsem v 8.měsíci a pozorovala jsem, že byla malá v bříšku taky dost utlumená, ale říkala jsem si, že to je určitě tím Paralenem, co jsem do sebe cpala…ale kdybys byla přece jenom hodně nervózní, zavolej hned zítra doktorce, jestli by tě nevzala na UTZ...... i když moje doktorka by mi řekla, buďte v klidu-to je normální, pač mám pocit, že si většina doktorů myslí, že moc plašíme

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 31.05.09 13:09

Ahoj,všem děkuju za uklidnující zprávičky :lol: Dala jsem si vycházku a odpoledne půjdeme s přítelem ještě jednou ven,tak se malá třeba rozkouká.KO mám teď ve středu,tak to už nějak vydržím.

Váš příspěvek
Reklama