Reklama

pohyby ve 21.týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 31.05.09 11:01
pohyby ve 21.týdnu těhotenství

Holky poraďte prosím…

Od úterý jsem do sebe cpala 2-krát denně Zinnat na angínu a několik Paralenů,protože jsem měla dva dny horečku.Od pátka necítím malou,pořád se pozoruju jestli mě nekopne.Do té doby kopala aspoň pravidelně.Třeba je to v normě.Nemůže být utlumená?Anti­biotika prý na to nemají vliv :roll: :roll: :roll:

Reklama

Reakce:

E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 31.05.09 11:10

Ahoj, já myslim, že Zinnat je určitě v pohodě, tady jsou stránky, kde se dozvíš potenciální risk při užívání léčiv v těhu http://www.safefetus.com/DrugDetail.asp?… a zinnat je v kategorii B a to je bezpečný. Paralen se dává v těhotenství normálně. No a ty pohyby prý jsou většinou pravidelný až tak po 28tt. Já měla kolem toho 20tt taky takový mezery, tak určitě to bude v pohodě :D .

Ditta77
Závislačka 4198 příspěvků 31.05.09 11:27

Tess ahoj…no takovéhle obavy jsou nepříjemné viď??? :? ale co já vím…měla jsem v lednu chřipku, byla jsem v 8.měsíci a pozorovala jsem, že byla malá v bříšku taky dost utlumená, ale říkala jsem si, že to je určitě tím Paralenem, co jsem do sebe cpala…ale kdybys byla přece jenom hodně nervózní, zavolej hned zítra doktorce, jestli by tě nevzala na UTZ...... i když moje doktorka by mi řekla, buďte v klidu-to je normální, pač mám pocit, že si většina doktorů myslí, že moc plašíme

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 31.05.09 13:09

Ahoj,všem děkuju za uklidnující zprávičky :lol: Dala jsem si vycházku a odpoledne půjdeme s přítelem ještě jednou ven,tak se malá třeba rozkouká.KO mám teď ve středu,tak to už nějak vydržím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >