Reklama

Pohyby začátek 25. Týdne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 71 příspěvků 22.04.18 16:07
Pohyby začátek 25. Týdne

Ahoj holky,

Mam velkou prosbu, zacinam 25. Týden občas cítím pohyby malého spíše tedy večer, ale někdy se mi stává ze ho 2 dny necítím, ne to naše první mimi tak mam velky strach. Jak jste to měli VY, já jsem hned ze všeho špatná a vyplasena. Dekuji

Reklama

Reakce:

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 16:17

Měla jsem to taky tak. Nemáš placentu na přední straně? Jak mimčo ještě zesílí, začneš pohyby cítit víc. :kytka:

Lidušk
Stálice 71 příspěvků 22.04.18 16:19
@Innocence píše:
Měla jsem to taky tak. Nemáš placentu na přední straně? Jak mimčo ještě zesílí, začneš pohyby cítit víc. :kytka:

No doktor řekl že je placenta nahore

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 22.04.18 16:20

Já taky občas necítila (nebo cítila jen úplně minimálně) a furt hledala na emiminu. Teď už jsem 35tt tak jsem docela v klidu :D

Staworowski
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 22.04.18 16:23

Já cítila pohyby až 27-28tt, je to hrozně indivialni, neboj. Časem to zesílí…

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 16:45

@Lidušk já začala pohyby cítit pravidelně až od 29 tt. Předtím byl nějaký den aktivnější a někdy jsem cítila jen třeba lehký pohyb 2× denně a jinak nic ;) zrovna pohyby jsou strašně individuální. :kytka:

BeeLitlle
Povídálka 15 příspěvků 23.04.18 20:53

Ahoj. Ja jsem ve 24. tydnu. Pohyby (myslim ty, o kterych jsem si byla na 100% jista, ze je to ono) jsem citila tak od toho 20. tydne. Placentu mam na predni strane. A taky se stava, ze treba nekdy citim malou porad a nekdy tak 2-3 za den. Nejvice ji hlavne citim, kdyz nic nedelam a sedim nebo lezim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama