Pohyby(38tt) mam mít prý jinde...Co na to říct?

7629
9.3.17 08:42

Pohyby(38tt) mam mit pry jinde...Co na to rict.

Dobre rano holky, jsem asi uplne blba, ale nevim jak si to vylozit. V po jsem byla na KO, vse ok, jen mi gyndar rekl, ze ditko ma nozky na leve strane a tam pry urcite nejvic citim pohyby. No „problem“ je v tom, ze ja je citim nejvic na pravo ci uprostred a to celou dobu tehotenstvi. Jsem mu to i rekla, ze na levo jsou velmi zridka a on, ze to neni mozne :think: Tak jsem ted mirne hystericka, ze je neco s miminem spatne…co myslite :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

280
9.3.17 08:47

To je jako kdybych to psala já před půl rokem :D nejvíc pohybů jsem cítila v místě, kde malá měla mít zadeček.

Každopádně to asi nic neznamená, malá je zdravá, v pořádku a žádný vysvětlení nemám :D

Příspěvek upraven 09.03.17 v 08:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
9.3.17 08:47

Neboj se vše je v pořádku :) já bych řekla, že máš jedno kde tě kope hlavně, že cítíš pohyby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
9.3.17 08:56
@svycarka píše:
Dobre rano holky, jsem asi uplne blba, ale nevim jak si to vylozit. V po jsem byla na KO, vse ok, jen mi gyndar rekl, ze ditko ma nozky na leve strane a tam pry urcite nejvic citim pohyby. No „problem“ je v tom, ze ja je citim nejvic na pravo ci uprostred a to celou dobu tehotenstvi. Jsem mu to i rekla, ze na levo jsou velmi zridka a on, ze to neni mozne :think: Tak jsem ted mirne hystericka, ze je neco s miminem spatne…co myslite :think:

Neřeš, toto nemívá žádnou logiku, natož rozumné vysvětlení, potvrzeno mnou po 4 těhotenstvích. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 08:58

Klid :) syn mne taky ryl hlavičkou a asi rukama ;) nohy měl line - a teď je čilý az moc.

On ten dr v sobě mimino nikdy neměl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 09:02

Taky jsem to mela tak… Dle doktora mel nozicky nalevo, ale ja citila pohyby napravo :) Jak je to mozne mi taky doktor nevysvetlil, ale malej byl a je uplne zdravej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
9.3.17 09:05

@Tichošlápek @Zabatko @Pechynna @LE.nova ufffff, diky holky :kytka: Ja jen, ze cim se TP blizi, tim vic jsem hormonalne v panice. Nevim proc, ale druhe tehot. prozivam ve vecnem strachu, ze se miminem neco nepodari. No nic, dam si caj a jdu se uklidnit :mrgreen: Hezky den zeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21538
9.3.17 09:09
@svycarka píše:
Dobre rano holky, jsem asi uplne blba, ale nevim jak si to vylozit. V po jsem byla na KO, vse ok, jen mi gyndar rekl, ze ditko ma nozky na leve strane a tam pry urcite nejvic citim pohyby. No „problem“ je v tom, ze ja je citim nejvic na pravo ci uprostred a to celou dobu tehotenstvi. Jsem mu to i rekla, ze na levo jsou velmi zridka a on, ze to neni mozne :think: Tak jsem ted mirne hystericka, ze je neco s miminem spatne…co myslite :think:

vždy ke konci těhu jsme cítila pohyby nejvíce na pravé straně a uprostřed - záda a prcka…Vůbec to neřeš, důležité je, že pohyby cítíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
9.3.17 10:22

Jak už psaly holky, klid! Moje cácory boxovaly vším možným, jen ne nohama. Mladší hlavně hlavou a zadkem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama