Pojďme do boje proti týrání zvířat

1415
21.2.20 20:25

Pojďme do boje proti týrání zvířat...

Na základě informací zde

https://www.emimino.cz/…nkovani/129/?…

Navrhuji, abychom se zde domluvili a uspořádali akci na podporu týraných zvířat.
Domluvili bychom se na termínu, kdy se nás co nejvíce sejde u drůbežárny, o které má „modrávločka“ zjištěno, že tam dochází k nezákonnému porážení čerstvě vylíhnutých kuřat nedovoleným způsobem - prý je tam zaživa házejí do jakýchsi drtiček a sekaček… :cert: 8)
Zajistíme účast médií, nezávislých veterinářů a policie a uděláme něco pro to, aby k takovýmto praktikám nedocházelo…

Hlaste se všichni, kdo jste ochotni se zúčastnit!!! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1415
21.2.20 20:29

Modravlocka
2145
dnes v 19:56
@bse.pedro píše:
Dej mi, prosím, adresu drůbežárny kdekoliv v republice, kde to praktikují, rád se tam zajedu přesvědčit na vlastní oči…

Tak třeba Mavela Dynín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
21.2.20 20:29

Ježíš dej pokoj, jen at kurata zabiji, ja si rada dam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
21.2.20 20:33
@Kaileee píše:
Ježíš dej pokoj, jen at kurata zabiji, ja si rada dam :mrgreen:

Přečti si důkladně zmiňovanou diskusi…
Nejde o klasickou porážku vykrmených kuřat, to mi nevadí…
Jde o to, že modravločka má konkrétně zjištěno, že ve zmíněné drůbežárně čerstvě vylíhlá kuřátka - kohoutky hází zaživa do jakési sekačky, než aby je humánně usmrtili třeba plynem… :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1338
21.2.20 20:36

Jsem si pročetla to linkované vlákno a působíte trochu jako idiot, milý pedro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
21.2.20 20:41
@bse.pedro píše:
Jde o to, že modravločka má konkrétně zjištěno, že ve zmíněné drůbežárně čerstvě vylíhlá kuřátka - kohoutky hází zaživa do jakési sekačky, než aby je humánně usmrtili třeba plynem… :roll: 8)

Usmrceni plynem je humanni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
21.2.20 20:46
@MrsNorris píše:
Jsem si pročetla to linkované vlákno a působíte trochu jako idiot, milý pedro.

Možná že jsem… Ale dokážu si to na rozdíl od jiných přiznat a pokud mi někdo dokáže, že se mýlím, snažím se zjednat nápravu a pokud jde o dobrou věc… 8)
Neznamená to ovšem, že bych opustil humor, byť chvílemi černý, nebo i kanadské žertíky…
Nejsem extrémista, jako třeba někteří vegani, ale týrání zvířat skutečně nemám rád… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
21.2.20 20:47
@bse.pedro píše:
Jde o to, že modravločka má konkrétně zjištěno, že ve zmíněné drůbežárně čerstvě vylíhlá kuřátka - kohoutky hází zaživa do jakési sekačky, než aby je humánně usmrtili třeba plynem… :roll: 8)

A co jako? Mi to nevadi jak je zabiji… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
21.2.20 20:50
@Kaileee píše:
A co jako? Mi to nevadi jak je zabiji… :mrgreen:

A jak by se tobě líbilo, kdyby tě nohama napřed nacpali do nějaké mašiny, která by tě pomalu sekala na kousky… 8o :roll:
Zvíře je živý tvor a i když ho chováme pro potravu, nemělo by zbytečně a dlouze trpět… :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49046
21.2.20 20:53

@bse.pedro ale když to posvětila veterina tak asi smůla. spíš to řešit u nich :think: Ale u nich asi pomoc nebude, ví se o množírnách a nic se stále neděje a tam týrají zvířata klidně roky a nic se neděje :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22897
21.2.20 20:56

@bse.pedro
Sorry, ale kvůli kohoutkům třeba kdesi na Moravě protestovat nepojedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
21.2.20 21:02

@Kaileee proc u kazdeho prispevku pouzivas toho extra rozesmateho smajlika? Opravdu ti to prijde tak vtipny, co pises? Mame se tomu zasmat? Vazne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415
21.2.20 21:05
@Markéta80 píše:
@bse.pedro ale když to posvětila veterina tak asi smůla. spíš to řešit u nich :think: Ale u nich asi pomoc nebude, ví se o množírnách a nic se stále neděje a tam týrají zvířata klidně roky a nic se neděje :?

To, že někdo tvrdí, že něco posvětila veterina, ještě nic neznamená… Já si po víkendu u místního veterináře zjistím, jaká je v tomto legislativa…
A co se týká množíren, je to často o lidské lhostejnosti a nevšímavosti, příslušné úřady včetně veterinární správy můžou jednat až když k tomu mají nějaký podnět a i potom mají určité zákonem dané postupy, takže nemůžou věc jednoduše vyřešit ze dne na den… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
21.2.20 21:11
@marcellia píše:
@Kaileee proc u kazdeho prispevku pouzivas toho extra rozesmateho smajlika? Opravdu ti to prijde tak vtipny, co pises? Mame se tomu zasmat? Vazne? :think:
:mrgreen: co ti je do toho jakeho smajlika pouzivam, jsi normalni? :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
21.2.20 21:13
@bse.pedro píše:
A jak by se tobě líbilo, kdyby tě nohama napřed nacpali do nějaké mašiny, která by tě pomalu sekala na kousky… 8o :roll:
Zvíře je živý tvor a i když ho chováme pro potravu, nemělo by zbytečně a dlouze trpět… :roll: 8)
:mrgreen: chudacek
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama