Pojďme se zasmát nad bývalýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 01:47
Pojďme se zasmát nad bývalýma ????????

Zdravím všechny,
předem varuju že na řeči typu koho to zajima nejsem zvedava ???? pisu to sem ciste jen aby ste se zasmali a pridali sem nejake vase podobne zkusenosti ????
takže… asi pred mesicem sem to ukoncila s byvalym, ve zkratce choval se strasne. Kdyz sme spolu byli, tak mi koupil televizi asi za 16k. Jeho mama mi volala, ze by ji chtela zpet, ze to kupoval za jeji penize. Rikam ze jsem to nevedela a ze kdybych to vedela, tak ji ani v pokoji nechci. Prej se domluvili, ze kdyz se rozejdem tak ji vratim. ???? No tak vcera si dojel pro veci a rekl, ze ma city k sefove z prace. Popravde proto sem se s nim aji rozesla, protoze sem to tusila. Taky sem mu to rekla a tvrdil, ze se se mnou rozesel on ale nic takoveho se nestalo ???????? No a televizu vzal se slovy ze ji mamka chce do loznice. To bylo vcera. Dnes projizdim fb a vidim foto v jejich restauraci, kde oba pracuji s popisem: nove se muzete u nas divat na hokej, a ta televize na zdi????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 01:49
omlouvam se za ty otazniky, meli to byt smajliky :D @Anonymní píše:
Zdravím všechny,
předem varuju že na řeči typu koho to zajima nejsem zvedava ???? pisu to sem ciste jen aby ste se zasmali a pridali sem nejake vase podobne zkusenosti ????
takže… asi pred mesicem sem to ukoncila s byvalym, ve zkratce choval se strasne. Kdyz sme spolu byli, tak mi koupil televizi asi za 16k. Jeho mama mi volala, ze by ji chtela zpet, ze to kupoval za jeji penize. Rikam ze jsem to nevedela a ze kdybych to vedela, tak ji ani v pokoji nechci. Prej se domluvili, ze kdyz se rozejdem tak ji vratim. ???? No tak vcera si dojel pro veci a rekl, ze ma city k sefove z prace. Popravde proto sem se s nim aji rozesla, protoze sem to tusila. Taky sem mu to rekla a tvrdil, ze se se mnou rozesel on ale nic takoveho se nestalo ???????? No a televizu vzal se slovy ze ji mamka chce do loznice. To bylo vcera. Dnes projizdim fb a vidim foto v jejich restauraci, kde oba pracuji s popisem: nove se muzete u nas divat na hokej, a ta televize na zdi????
Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 18.05.19 05:06

Tak muj byvaly mi chtel k narozeninam koupit prsten. Ja tehdy pracovala jako prodavacka v klenotech. Pry…„mate nejake slevičky?“ :mrgreen:

káťa
Extra třída :D 13833 příspěvků 18.05.19 06:57
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
:lol: :lol: :lol:
Můj bývalý byl děsně hladový. Naše příhody by vydaly na knizku. O tom, jak mi pozval k sobě na večeři a upekl mi kuřecí kostry, protože jsou levnější než kuře a je na nich přece masa dost už jsem tu psala. Ale podobna věc té tvé. Moji dcerce dal kdysy k narozeninám kolo (byla malinká, takové to jedno z prvních kol). Kolo samozřejmě nekupoval, bylo staré a našel ho vyhozené na sběrném dvoře a jenom ho narovnal, to mi sam řekl. Jako kolo hrozný, navíc dcerka svoje měla, ale tak na zahradu o. k. Asi za 14 dní přišel s tím, jestli by si to kolo mohl vzít zpátky a pak vyšlo najevo, že to kolo zároveň inzeroval na bazosi a ozval se mu zájemce, tak si ho prostě vzal a prodal ho…:grinning:
Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 18.05.19 07:22

@káťa ty kráso… A já myslela, že jen já narážím na samé idioty :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 07:33

To muj byvaly byl az nepricetny kdyz jsem se u nej osprchovala. Pomalu mi to stopoval a kdyz jsem doma byla sama volal mi i z prace nekolikrat za den a ptal se jestli jsem byla se sprchovat… az chorobne se bal ze bude doplacet za vodu :) sam se chodil koupat k mamince, ktera bydlela kousek. A to byl opravdu hodne dobre placeny IT specialiata.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 18.05.19 07:46
@káťa píše: :lol: :lol: :lol:
Můj bývalý byl děsně hladový. Naše příhody by vydaly na knizku. O tom, jak mi pozval k sobě na večeři a upekl mi kuřecí kostry, protože jsou levnější než kuře a je na nich přece masa dost už jsem tu psala. Ale podobna věc té tvé. Moji dcerce dal kdysy k narozeninám kolo (byla malinká, takové to jedno z prvních kol). Kolo samozřejmě nekupoval, bylo staré a našel ho vyhozené na sběrném dvoře a jenom ho narovnal, to mi sam řekl. Jako kolo hrozný, navíc dcerka svoje měla, ale tak na zahradu o. k. Asi za 14 dní přišel s tím, jestli by si to kolo mohl vzít zpátky a pak vyšlo najevo, že to kolo zároveň inzeroval na bazosi a ozval se mu zájemce, tak si ho prostě vzal a prodal ho…:grinning:

To si děláš prdel.. 8o
Hovádko fakt.. :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 07:57

Tak můj bývalý všude dělal frajera, jak vydělává přes 50k v Německu, což byla pravda. Ale že když šel jednou do hospody, byl schopný naházet i 30k do automatů, s tím už se někomu nesvěřoval. Já si vzala auto na leasing a on s ním jezdil do vesnice, kde vyrůstal. Když jsme tam jednou přijeli na nějakou akci, tak mi říká jeho kámoš,, ten Michal je stejně frajer, že ti půjčí tak drahý auto a nemá strach, že ho naboříš". Jeho maminka všude vyprávěla, jak si koupil auto za půl mega :mrgreen: a on ji v tom podporoval. No nevím, jak vysvětlili, když jsem ho kopla do zadku. Ale ani jedna z těch příhod mi vtipná nepřijde, spíš bych si nafackovala, jak jsem byla blbá a s kým jsme pět let žila

mau-mau
Závislačka 3886 příspěvků 18.05.19 08:00

Jsem se zasmála teda, zejm. s tím dětským kolem :lol: :lol: ježíš, to je blb :mrgreen:.. No, já měla taky jednoho ultra chrta, hrůza pro něj byly zejm. moje požadavky na večeři v restauraci..a když jsme se konečně dokopali (já jeho :mrgreen: ), tak to začalo oznámením, že má jen 4 kila, ať si nic moc nedávám,.. pak mi četl v jídeláku, kolik co stojí, a když přišla servírka, co si dáme k pití, řekl, že on nic, protože se hodně napil doma, aby neměl žízeň… :zed: No, pak už jsme tak nějak nikde nebyli.. :mrgreen:

samá práce
Závislačka 2824 příspěvků 18.05.19 08:06

Když se nebožka stěhovala o prázdninách k tomu svému, vzala si víceméně to co chtěla. Letní a zimní deku, včetně jednoho dílu povlečení z každé sady. Pak bylo chvíli ticho a v listopadu přijde dcera, že ji máma poslala pro váhu a dva balíčky kakaa, co prej kupovala za svý. Že musí péct cukroví.

Ella9
Kecalka 113 příspěvků 18.05.19 08:17

Kamarádce dal její bývalý k narozeninám igelitku s vlozkama a dalšíma vecma, co dům dal. A dodal, že to chystala jeho mamka…

g.sandova
Kelišová 5013 příspěvků 18.05.19 08:26

To snad ani není možný…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 08:31

Taky mám jednu příhodu. V roce 2015 jsem chodila asi 4 měsíce s klukem, který každý den aspoň hodinu stál před zrcadlem a chválil se jak je pěknej. (byl hodnej, ne pěknej), občas dokonce nahej a chválil si jakýho má krásný ho pinďoura. Rozešli jsme se, já si po asi dvou měsících našla jiného a po půl roce otěhotněla. Jednou když byl můj přítel na služebce, tak jsem dostala šílený bolesti a začala krvácet. Přítel nemohl, nikdo z rodiny taky ne. Tak jsem poprosila svýho ex. Do nemocnice mě odvezl, akčně zaplatil 100kc poplatek a když jsme mu to chtěla vrátit i s penězi za cestu, tak to nechtěl. Pak si mě všude zablokoval a dva roky jsem o něm neslyšela. Pak mi přišel dopis od soudu. Konkrétně o určení otcovství, že je otcem dítěte. Když se ho ptal soudce, jak k tomu podezření přišel, tak řekl, že zaplatil peníze aby jsme dítě měli a že má pořád účtenku (doklad o zaplacení poplatku za pohotovost) Soudce absolutně nechápal. Já taky ne.

BloomingGorgeous
Závislačka 2897 příspěvků 18.05.19 08:31

Kamaradky byvaly pritel obcas velkoryse pronesl, ze pujdou nakupovat a vyberou pro ni neco pekneho :-) Kdyz ale doslo na placeni, vzdy na chvilku nekam zmizel a objevil se az, kdyz si to zaplatila :-)

Kriss Tina
Extra třída :D 10678 příspěvků 18.05.19 08:34

Tyjo telka to je dobrý to se dá pochopit, můj ex když sem se od něj odstěhovala mi volal, že sem mu ukradla čepici :mrgreen: no uznejte k čemu by mi byla zejo :lol: hrozná scéna, ječel na mě do telefonu ať mu ji vrátím. Po nějaké době ji měl na sobě a říkal, že ji nakonec našel zapadlou za skříní :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Váš příspěvek
Reklama