Pojdme si povídat o našem čekání na listopadový zázrak:-)

Listopadová miminka

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alounik
Kecalka 272 příspěvků 23.04.18 16:06
Pojdme si povídat o našem čekání na listopadový zázrak:-)

Ahojte holky, v jakém jste týdnu? kolikáté dítko čekáte a jak se máte? :-)

Reklama

Reakce:

Janap80
Povídálka 11 příspěvků 23.04.18 17:55

Zdravíme, my jsme 11+4…je to naše první Mimi… takže jsem šťastná ale taky hrozně vyplašená… mám velký strach, aby Mimi bylo zdravé. Občas asi zbytečně plaším :* 8)

Alounik
Kecalka 272 příspěvků 23.04.18 18:43

:mavam: Já jsem 9+2 a plasan jsem teda taky. Dost se bojím, ale asi je to normální. Taky čekáme první zázrak a doufám, že se nám napodruhé zadari ( mám za sebou jedno ZT v listopadu)

Janap80
Povídálka 11 příspěvků 23.04.18 21:02

Taky mám zasebou 2 samovolné potraty. Snad se na nás usměje štěstí a v Listopadu si nadelime předčasný dárek k Vánocům. Oba jsme už „starší“ a doufáme v zázrak. Tento týden nás čeká první tripletest… už abych měla výsledky. Nevím já ostatní, ale zatím se ten čas hrozně vleče na já počítám každý den :nevim:

Alounik
Kecalka 272 příspěvků 25.04.18 08:20

Tak to už musí klapnout :-) Do třetice všeho dobrého ;) taky počítám každý den. Od kontroly do kontroly se to vleče.
Ty už máš pár týdnu a vybírat porodnici vid?

Janap80
Povídálka 11 příspěvků 25.04.18 10:36

Snad to bude ok. Doufám v to. Dnes krev a další. Výsledky za 14 dní. A jinak ano, za chvíli už se budu muset registrovat. Asi pojedu na Bulovku. Mám to tady z Letňan nejblíže. Sice všechny holky kolem mne rodily v Podolí nebo u Apolináře. Já nevím. Ale přijde mi to zbytečný. A co ty? Kdy máš termín? A jaká porodnice? Nemáš nějaký zkušenosti. Nebo okolí?

Alounik
Kecalka 272 příspěvků 25.04.18 12:25

Je to mazec, takhle brzká registrace. Já vůbec nevím, termínově bych měla mít TP 24.11., ale do screeningu a konce prvního trimestru se bojím to trochu víc zkoumat..a pak už na výběr zase není čas :D Já mám nejblíž Vinohradskou…asi tak 5 minut chůze a kousek pak ještě toho Apolináře, tak možná jednu z těch dvou. Právě podle zkušeností mám okolo holky, které buď Podolí, Apolinář a nebo hodně porodnice za Prahou, které si chválily. :nevim:

Janap80
Povídálka 11 příspěvků 27.04.18 13:04

Taky se do prvního screeningu bojím o tom přemýšlet. Ale vzhledem k tomu, že po výsledcích budu už mít jen pár dní, tak se tím musím alespoň částečně zabývat. Na víc my to máme komplikované mou nemocí a léky co beru. Takže u mne přichází v úvahu jen větší porodnice. Kdyby náhodou…dneska mi to doktorka řekla. Ale co, nějak tovvybereme. A i ty budeš brzo vybírat. Neboj bude to ok, a ty začneš plánovat budoucnost a budeš o Mimi mluvit definitivně. A budeš se taky registrovat. A až budeš mít první screening tak se ti uleví. Už máte jména? Ahoj Jana

Ettevi
Nováček 10 příspěvků 28.04.18 06:49

Ahoj holky, jsem moc rada, ze jsme se tu sesly… ;) Ja jsem dnes 12+1, termin porodu 9. listopadu. V patek jdu na ultrazvuk a uz budou vysledky, tak snad bude vse v poradku a zacnu si konecne uzivat druhy trimestr, tyhle kazdodenni nejistoty nejsou nic pro me… :roll: Miminko cekame teprve prvni, ale uz bylo na case, nejsem nejmladsi, je mi 32… :lol: Rodit bych chtela v Podoli, ale ta registrace bude asi pekny orisek, budu muset zaprahnout vice lidi, abych se tam dostala… :D Hezkou sobotu, Iveta.

Příspěvek upraven 04.05.18 v 04:03

Janap80
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 09:58

Ahoj Ivetko, je to fajn tu být a mluvit s jinýma maminkami. Koukám, že máme stejný termín :) :D
Taky to bude naše první(tedy moc v to doufám). A neboj, máš ideální věk. Mě je 37 a partnerovi 40. Ale jsou i starší. Co se týká Podolí. Včera jsem se bavila s doktorkou a ta mi řekla, že do Podolí se chodí, jen když máš zaplaceného porodníka. Jinak je to prý naprd. Já to mám daleko, ale prý v Motole jsou super. Já jsem z Letňan a tak bych to měla přes celou Prahu :(
Snad natrefim na Bulovce na dobrého Doktora. Na tom, záleží nejvíc. Odkud jsi z Prahy?
Pěkný den
 Jana

Alounik
Kecalka 272 příspěvků 28.04.18 22:01

Přešli jsem pro lepší pokec do uzavrene skupiny pražských listopadových miminek, kterou dnes založila Ettevi ;) tak se přidejte tam :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

Ulice :-)

• Sára 1
  • dnes v 21:42