Pojďme založit skupinu na téma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayunka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 11 inzerátů 14.12.17 12:50
Pojďme založit skupinu na téma "Miminko na UM"

Zdravím všechny, ze zdravotních důvodů nemůžu kojit, tak jsme od narození na UM. Co založit skupinu pro maminky, kde bychom řešili aktuální problémy s krmením. Vyměňovali si zkušenosti a tak… 
:lol:

Nejnovější recenze z kategorie Výživa

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 14.12.17 13:53

Nevím, jaké rady by jsi chtěla. Naše čtvrté dítě bylo na UM. Ne teda hned, ale od nějakého 7 týdne.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 14.12.17 13:59

To bych se přidala. Mam na um aktuálně skoro 4 měsíčního syna, a v krmeni začíná byt trosku chaos :lol:

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 14.12.17 14:14

Moje mala byla na UM od narozeni. Nekojim a ani jsem nechtela.

Co se tyka rad, tak to nevim nakolik to bude prinosne, protoze uz jenom z diskuzi na tema „ktere UM snasi miminka lepe“ je patrne, ze kazde mimco snasi jinou znacku jinak.

Uživatel je onlineSofie2013
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 14.12.17 14:19

Já teda ještě trochu kojím, ale malá má více UM než MM. Nepodařilo se mi plně rozkojit po císaři. Dáváme Sunar Premium.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 14.12.17 14:19

Já bych se přidala… Jako jo, každý dítko je jiný, ale nemusíme si vyloženě radit, jen třeba sdílet strasti :mrgreen: jako kolik prckové vypijou a nevypijou… A jak při tom přibírají…

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 14.12.17 14:25
@Kamkam píše:
Já bych se přidala… Jako jo, každý dítko je jiný, ale nemusíme si vyloženě radit, jen třeba sdílet strasti :mrgreen: jako kolik prckové vypijou a nevypijou… A jak při tom přibírají…

aha, tak jo. Ja mam jeste nekde prehled, kolik toho mala vypila prvni 4m, protoze jsme poctive kazde krmeni zapisovali. Po UM se pribira krasne :)

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 14.12.17 14:29

@warita Jak kdo :mrgreen: Dcera byla drobek. A v roce měla 7,5kg i s UM :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 14.12.17 14:45
@MisaHanuska píše:
@warita Jak kdo :mrgreen: Dcera byla drobek. A v roce měla 7,5kg i s UM :mrgreen:

aha, koukam prave do rustovych tabulek, mala mela na 11m 75cm a podle tabulky by tedy mela mit 9,5kg. No tak to rozhodne nemela, myslim, ze vazila 8300. Ale divim se docela tem 9,5kg, protoze i tak je pekne obalena batolecim tukem a prijde mi, ze tak akorat. Kdyby mela o kilo vic, byla by tlusta, ale fest. Takhle ma roztomile faldicky na nozickach a na ruce se ji delaji takove ty dulecky kolem kloubu na prstech.

STEVIANKA
Závislačka 2870 příspěvků 14.12.17 14:58

Také se hlásím. Ani jedno ze svých 3 dětí jsem nekojila. Nejmladší byl na BEBIVITE ale přímo z německa. Neznáme prdiky ani jine problémy. I finančně luxus. 4 které cekam v dubnu bude také na UM. Nekojim

STEVIANKA
Závislačka 2870 příspěvků 14.12.17 15:00

Také se hlásím. Ani jedno ze svých 3 dětí jsem nekojila. Nejmladší byl na BEBIVITE ale přímo z německa. Neznáme prdiky ani jine problémy. I finančně luxus. 4 které cekam v dubnu bude také na UM. Nekojim

Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3455 příspěvků 14.12.17 15:09

Dceru jsem kojit nechtela, byla na hippu. Vse v poho. Druhy jeste nevim, ale asi taky skonci na um.

warita
Echt Kelišová 8432 příspěvků 14.12.17 15:34
@scentini píše:
Dceru jsem kojit nechtela, byla na hippu. Vse v poho. Druhy jeste nevim, ale asi taky skonci na um.

ja musim rict, ze vaham. U prvniho jsem kojit nechtela. Mimo jine teda mam i vpacene bradavky, takze by to byl trochu problem tak jako tak… a pak mi to bylo trosku lito.

U druheho (jestli bude) zvazuju, jestli to alespon nezkusit. Jenze, ceho se bojim je, ze se mi nalijou prsa, ja pak zjistim, ze kojeni prece jenom neni moje a pak co? To neni jako vypinac svetla, ktery zapnu a vypnu podle potreby.

MisaHanuska
Extra třída :D 10971 příspěvků 14.12.17 15:46

Já ze čtyř dětí kojila 3. Chtěla jsem i čtvrté. Ale dcera od donesení z porodnice spala celou noc, takže mléka prostě nebylo dostatek. Byla taky na Bebivitě a pije ji do teď, je jí 2,5 roku :mrgreen:

Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3455 příspěvků 14.12.17 15:58
@warita píše:
ja musim rict, ze vaham. U prvniho jsem kojit nechtela. Mimo jine teda mam i vpacene bradavky, takze by to byl trochu problem tak jako tak… a pak mi to bylo trosku lito.U druheho (jestli bude) zvazuju, jestli to alespon nezkusit. Jenze, ceho se bojim je, ze se mi nalijou prsa, ja pak zjistim, ze kojeni prece jenom neni moje a pak co? To neni jako vypinac svetla, ktery zapnu a vypnu podle potreby.

No ja po trech dnech bolesti a rvani dcery, kdy misto mlika pila moji krev z bradavek, jsem to vzdala a nemrzrlo me to. Laktace se mi vubec nespustila, takze nevim jake to je. A to mi furt vyhrozovali, jak me budou zastavovat laktaci a bla bla. Ted sama nevim, je to jeste za dlouho, ale premyslim o tom. Kojit bych chtela, ale kdyz si predstavim ten horor, co byl je mi z toho zle. Na um to byla s dcerou parada, vztah mame moc pekny. Nemocna je velmi malo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >