Pojďte o něčem kecat když se nechce spat

82
22.7.21 23:19

Pojďte o něčem kecat když se nechce spat

Ahoj holky, nechce se spat, co v poslední době řešíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1465
22.7.21 23:32

V jaké oblasti se začít vzdělávat? Zanedlouho budu doma cca 40 měsíců v kuse, tak toho chci využít, pokud to bude trochu možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.7.21 23:34

A co mas za skolu? Pak bych ti možná poradila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
22.7.21 23:40

Řeším to že nemůžu spát a ráda bych už porodila 😂 😂 😂ale s tím mi nepomůžes 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.7.21 23:42

@Misasisi to ti nepomůžu ale před 2 mesici jsem měla stejný problém😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
22.7.21 23:43

@Beryta jo 😂 😁tak aspoň víš jak mi je 😊 😊mám. 14 dni do termínu a furt si říkám že už by mohl ven 🍀 👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.7.21 23:45

@Misasisi @Misasisi to ti nepomůžu ale před 2 mesici jsem měla stejný problém😃já myslim ze to půjde 😃já třeba nechtěla moc rodit spis jsem se bála co zas bude.. je fajn ze tobě se do toho chce tak to půjde rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
22.7.21 23:47

@Beryta bude to můj první porod ale maximálně se na něj těším a chci si to užít s partnerem. Přece jen nový život, a ten drobeček za tu bolest stojí 😊 🍀 👶🏻už se na něj moc těšíme. Akorát tyhle dny se hrozně táhnou je to nekonečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.7.21 23:49

Ano je to nekonečne a nebudu té strašit ale já přenášela..přijde mi ze dneska ro skoro tak každý má ale zas o to je dite vypecenejsi a sikovnejsi :) tak se neboj a hlavně si rikej ze to bude za chvíli za tebou to mi trosku pomáhalo při bolestech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
22.7.21 23:51

@Beryta jo snad máš pravdu 😊já sem 38+1 😁takže uvidíme kdy se Klouček ozve 🙂 🙂 🙂a děkuji za podporu 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
22.7.21 23:53

Neboj se brzy! A uvidis ze čekání stojí za to ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
22.7.21 23:54

@Beryta to určitě ❤️jdu zkusit hodit bok a spát 😁 😁tak dobrou noc a preju ať tady pokračujete v nějakým povídání pa 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
23.7.21 00:16

Co sem v poslední době řešila? Že nám před domem v trávě vyrostly houby a já si nebyla jistá jestli jsou jedlé, nakonec mi strýc (vášnivý houbař ) potvrdil že jsou to hřiby kováři takze sme si smlsli na houbové omáčce…
Jinak sem cca tyden rozmyslela jestli teď o víkendu vyrazit na velkou rodinnou oslavu kdy švagr slaví 50..je to na horách cca 100km od domova a na celý víkend od pátku do nedele…jsem v 37tt a poslední týden mi bylo dost mizerně (neustále unavená, jen sem ležela) ale teď je mi zase fajn. Muz z toho má trochu bobky aby se něco nesemlelo, navíc švagrová i kamarádka měly prorocké sny o tom že tam porodim :lol: tak pořád nějak nevím..a jede se už zítra.. :nevim:

Už je po půlnoci takže se jede vlastně dneska…někdy po o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3416
23.7.21 00:36

@Vladusxx se přidám ja bych jela a vzala si sebou případně základ do porodnice :lol: bylo by to takové dobrodružství…
A co v poslední době řeším jestli nejdřív nakojit nebo prebalit :lol: ať to udělám tam nebo tak stejně se po kojení pokadi…
@Misasisi ty poslední dny do porodu jsou zvláštní já 3tydny před měla v sobě hodinový budík :lol: a když už jsem konečně spala jednou dobře tak mě vzbudil strašný tlak dole na WC a cestou jsem si 2× ucurkla ale ona to byla voda :lol: v předchozích tehu nikdy nepraskla doma krásný zážitek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
23.7.21 00:52

@Ivunka87 jo zuzo dobrodruzo to asi bude…hlavně pro chlapa..ten už je teď na infarkt z toho že ho třeba v noci nevzbudim až to přijde (má strašně tvrdé spaní) i když tam bysme asi volali rychlou protože nevím jistě kde tam je porodnice nejblíž navíc asi nebude moc střízlivých :lol: ale bude to nejspíš na dlouhou dobu naposled co se dostanu takhle do společnosti tak to asi prubnem… :mrgreen:

Přebalit nakrmit a zase přebalit a takhle cca každý 2-3h..to má i sestřenka ta má sotva dvoutýdenní holčičku teď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat