Pojďte si všechny vydělat peníze psaním pochybných příspěvků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 11.12.17 15:09
Pojďte si všechny vydělat peníze psaním pochybných příspěvků

Inzerent pod odkazem výše nabízí peníze zdejším uživatelkám za to, že zde budou psát příspěvky, jaké on si bude přát. Zajímalo by mě, jak se emimino staví k takovýmto pochybným kampaním. Děláte (provozovatelé emimi) něco pro to, aby se to nedělo?

Pro případ, že by byl inzerát pod odkazem výše smazán, kopíruji i inzerát:

"Zdravím,

hledám někoho, kdo má umí nějak sofistikovaněji přidávat příspěvky na maminkovská fóra typu:

Diskusní fórum - eMimino.cz
Diskuze maminek na webu Maminka.cz
Diskuzní fórum | Maminkám. cz

Nehledám někoho, kdo bude bouchat příspěvky s linky hlava nehlava, ale dá si záležet, aby to vyznělo přirozeně a vlastně nikdo ani nepoznal, že to není přímo od maminky. To znamená, že očekávám, že máte k dispozici několik zajetých profilů, případně nakontaktovány reálné maminky.

Chtěl bych získávat cca 30 zmínek měsíčně.

Za nabídky včetně popisu řešení, referencí a ceny předem děkuji."

edit admin: smazán odkaz

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 11.12.17 15:11

To je otázka, jak proti tomu můžou bojovat :think:. Ale ten člověk, co to nabízí, má dobrý hodnocení, co jsem koukal :mrgreen:. Ale kdoví, kdo mu ho tam naklikal :think:.

enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 11.12.17 15:14
@Detsa píše:
To je otázka, jak proti tomu můžou bojovat :think:. Ale ten člověk, co to nabízí, má dobrý hodnocení, co jsem koukal :mrgreen:. Ale kdoví, kdo mu ho tam naklikal :think:.

Třeba nějakým způsobem sledovat, že najednou nějaký stálý uživatel se v diskuzích nebývale často zmiňuje o skvělé čističce vzduchu, ačkoli do té doby ho téma čistoty ovzduší vůbec nezajímalo? Já nevím, nejsem na to expert, ale věřím, že nějaké způsoby existují.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 11.12.17 15:16
@enyf píše:
Třeba nějakým způsobem sledovat, že najednou nějaký stálý uživatel se v diskuzích nebývale často zmiňuje o skvělé čističce vzduchu, ačkoli do té doby ho téma čistoty ovzduší vůbec nezajímalo? Já nevím, nejsem na to expert, ale věřím, že nějaké způsoby existují.

Jestli to mají být příspěvky na jeho produkt, tak je to vcelku jednoduchý. Každopádně tohodle může někdo zastavit rychle, když se mu falešně příhlásí a on dá informace, o co by šlo ;).

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 11.12.17 15:32

Tak uz je mi jasne, proc jsou nektere diskuze tady tak pochybne.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 15:36

Hm, to je těžko, já jsem taky několikrát vychvalovala do nebes tužku od Albi a nikdo mě za to neplatí… snad nedostanu ban :mrgreen:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 11.12.17 15:36

Spíš je to pochybný sociologický průzkum. :mrgreen:

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 11.12.17 15:42

Průzkumy miluji - obzvlášť ty sociologické. Prosím bližší info, co kde a kdy bych jako měla psát. :palec:

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 11.12.17 15:47

Hm, to je nějaká provokace a nebo je to nějaký úchyl, co bude chtít zakládání nějaký intimních témat…kde se to potom budej probírat a on si na tom pohoní :think:
Pak jsou tady extrémy, sice nic nenabízejí a nechválí konkrétní věc, předmět, značku…ale třeba erotickou masáž :mrgreen: Nezpomenu si na nick, ale je tu uživatelka, která se chytne na každé téma o neuspokojivém sexu a hned tam natlačí svého ero. maséra :lol: Ale ta to dělá jen z nadšení pro věc :mrgreen:

jipo
Závislačka 2601 příspěvků 11.12.17 15:54
@alisekR píše:
Hm, to je nějaká provokace a nebo je to nějaký úchyl, co bude chtít zakládání nějaký intimních témat…kde se to potom budej probírat a on si na tom pohoní :think:
Pak jsou tady extrémy, sice nic nenabízejí a nechválí konkrétní věc, předmět, značku…ale třeba erotickou masáž :mrgreen: Nezpomenu si na nick, ale je tu uživatelka, která se chytne na každé téma o neuspokojivém sexu a hned tam natlačí svého ero. maséra :lol: Ale ta to dělá jen z nadšení pro věc :mrgreen:
Žádný úchyl, zřejmě půjde o reklamu. Pokud si udeláš profil a první příspěvek bude xxxxx je nejlepší a používám jenom to, tak ti to smažou nebo to bude působit nevěrohodně. Proto požaduje, aby nešlo poznat, že je to na zakázku.
Tichošlápek
Extra třída :D 10917 příspěvků 11.12.17 15:59

@Doe_Jane viď? Ja zase susicku. Asi napisu lg, ať koukají navalit nějaké všimné :lol:

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 11.12.17 15:59

Na jednu uživatelku tu mám podezření. No co, jak nesouhlasím se všemi příspěvky, tak nemusím ani s podplacenými. By mě zajímalo, co z toho onen „zaměstnavatel“ má :lol:

Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 11.12.17 16:05

@Petule030 Že by „reklamu“, pokud to pojme svěže a neotřele? Jinak není problém, aby se tu domluvilo X lidí a každý poslal nabídku. Někdo 38,– za příspěvek, pak třeba 28,– a ve finále nejlevnější bude za 21,73 Kč a to se vyplatí :-)

Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 11.12.17 16:07
Neotřele- třeba jako:
@misanovakova píše:
Rozhodně je nejlepší si jakékoliv pojištění srovnat, dostaneš nejlepší možnou nabídku na konkrétní situaci, a to i v případě pojištění domácnosti, cestovního pojistění atď.
Zkus něco-pojisteni, rychlé a snadné srovnání
Účet založen 2015, celkově 4 příspěvky… :roll:
alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 11.12.17 19:24
@jipo píše: Žádný úchyl, zřejmě půjde o reklamu. Pokud si udeláš profil a první příspěvek bude xxxxx je nejlepší a používám jenom to, tak ti to smažou nebo to bude působit nevěrohodně. Proto požaduje, aby nešlo poznat, že je to na zakázku.

Jasně asi jo..ale kdyby šlo o zakládání nějaký sexuálních témat, tak bych to šacovala na toho ouchyla. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >