Pojištění auta - prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymste
Stálice 76 příspěvků 09.05.19 17:14
Pojištění auta - prosím radu

Prosím radu, je mi skoro 20 let, koupila jsem si auto, Mercedes vaneo R. V. 2004, budu si sjednávat pojsiteni, jelikož jsem nejrizikovejsi kategorie, nemáte někdo tip kde by to nestalo zas raketu, vím že to bude dost i tak, ale třeba má někdo typ, nejlépe aby se to platilo ctvrtrocne :palec: díky

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 09.05.19 17:17

Tohle ti s fleku nikdo neřekne… Bohužel. :nevim: záleží na konkrétních požadavcích, ani nepíšeš jestli POV nebo HAV…

Anonymste
Stálice 76 příspěvků 09.05.19 17:18

@Kotatko03 povinný.

Aspera
Generální žvanilka 21951 příspěvků 09.05.19 17:21

Zkus si zadat parametry na netu do kalkulaček a pak zavolej do té pojišťovny, která se ti pozdává nejlíp. My jsme si takto domluvili ještě nižší částku než nám navrhovali na netu. A nedá se říct, nejlevnější je tato. Máme dvě auta a dva přívěsy a každé je jinde, protože tam byly lepší podmínky.

arinecka
Kelišová 6125 příspěvků 09.05.19 17:27

@Anonymste No, drahé to kvůli tvému věku bude asi všude, nešlo by aby si pojistku na tvé auto nechala uzavřít třeba tvoje mamka, nebo prostě někdo z rodiny? :think:

Kriss Tina
Extra třída :D 10088 příspěvků 09.05.19 17:44

Nechala bych někoho jiného ať si tu pojistku vezme na sebe. Já sem na tom byla podobně, auto mám psané na sebe, ale pojistku si bral přítel, na něj vyšla snad o půlku levněji. Jinak zkus nějaké to klik.cz apod tam zadáš údaje a ono ti vyskočí různé nabídky.

Ivan PPZ
Kelišová 5807 příspěvků 09.05.19 17:47

Když má někdo najezděných bonusů, tak se to dá pojistit třeba přes rodiče. Levněji to vyjde, ale ten mladý člověk takhle vlastně ty měsíce nikdy nenajezdí.
A některé pojišťovny velmi znevýhodňují mladé a tím i „rizikové“ řidiče. Rozdíl může být takový, že běžně se POV dá uzavřít třeba za 9.000 a někde při srovnatelných parametrech to bude za 17.000,–
V takovémto případě se vybírá to „nejméně drahé“, protože levné to nebude nikde.

Váš příspěvek
Reklama