Pojištění auta u koho ?

1303
13.10.20 00:20

Pojištění auta u koho ?

U koho máte prosím pojištěné auto? příp jestli znáte nějaký dobrý odkaz na srovnaní, můžete dát taky.
Co jsem zjišťovala tak mi axa vyšla jako nejlevnější, ale my ji máme a za 8 let jdou s cenou pořád nahoru, místo toho než by dali nějakou slevu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2723
13.10.20 02:45

Je to individuální, chlapovi to zařizoval náš FP a vyšlo mu to nejlépe u ČPP :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
13.10.20 06:21

Můžete využít různých srovnávačů, kterých je plno. A s cenou jdou nahoru všechny pojišťovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
13.10.20 12:35

Tady není možné dělat reklamu. Jsou dva známí zprostředkovatelé. Nech si od nich poslat nabídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
13.10.20 13:36

Co jsem zjišťovala tak mi axa vyšla jako nejlevnější, ale my ji máme a za 8 let jdou s cenou pořád nahoru, místo toho než by dali nějakou slevu

Je to aktuálně běžná situace na trhu. Zdražují prakticky všichni a „všem“. Před pár lety vládl cenový dumping, takže pokud se ceny dostávají na „normální“ hladinu, tak to lépe nevyjde. Ani vyježděný bonus většinou nevyhraje nad „úpravou“ cen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18407
13.10.20 14:16

@smajlik345 já teď řešila havarijko u Kooperativy a jednání bylo tak neseriózní, že nikdy více a poruším tam všechno, co u nich máme…Rozhodně nedoporučuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1389
13.10.20 17:26

Havarijní pojištění? K čemu je taková blbost dobrá?
Jestli chceš investovat do své bezpečnosti, tak si kup zdokonalovací kurz na autodromu. To nejsou vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama