Pojištění Flexi - vaše zkušenosti

Anonymní
19.6.21 13:51

Pojištění Flexi vaše zkušenosti

Ahojte všichni :*
Prosím chci se zeptat máte tady někdo Flexi pojištění a jste pojištění na pracovní neschopnost? Jestli ano tak se chci zeptat jak dlouho jste byli na pracovní neschopnosti a kolik Kč vám vyplatili :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
19.6.21 13:53

Každý kdo má Flexi a byl pracovně neschopný, dostal od pojišťovny tolik, na kolik pojistku uzavřel. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9107
19.6.21 14:05
@Anonymní píše:
Prosím chci se zeptat máte tady někdo Flexi pojištění a jste pojištění na pracovní neschopnost? Jestli ano tak se chci zeptat jak dlouho jste byli na pracovní neschopnosti a kolik Kč vám vyplatili :?

Podle smlouvy. Se do ní podívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
19.6.21 14:17
@Anonymní píše:
Prosím chci se zeptat máte tady někdo Flexi pojištění a jste pojištění na pracovní neschopnost? Jestli ano tak se chci zeptat jak dlouho jste byli na pracovní neschopnosti a kolik Kč vám vyplatili :?

A podívat se do smlouvy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 14:44
@Anonymní píše:

Já tam mám 500,– za den

• Citovat
  • Nahlásit
407
19.6.21 15:34
@Anonymní píše:
Já tam mám 500,– za den

Mají různé varianty, kdy se neplatí třeba prvních 15 nebo 29 dní. Nebo musíš být nějakou dobu nemocná a pak ti to zaplatí zpětně. Pkus jsou určité věci ve vylukach. Zavolej si na jejich linku, tam se ti podívají, jak máš smlouvu nastavenou a vysvětlí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 15:51

@hejluc ano to vím..já jsem byla na neschopence od 6.10. do 27.3. kvůli rizikovému těhotenství..
Platím si měsíčně 590,–
A pojistku na den mám 250,–
A když jsem včera byla odevzdávat lékařské zprávy tak jsem se jen tak ze zvědavosti zeptala kolik mi asi tak zhruba vyplatí..a ta paní mi řekla že měsíc určitě..není to nějak málo když jsem byla tak dlouho na nemocenské? :nevim:
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
48915
19.6.21 15:57
@Anonymní píše:
@hejluc ano to vím..já jsem byla na neschopence od 6.10. do 27.3. kvůli rizikovému těhotenství..
Platím si měsíčně 590,–
A pojistku na den mám 250,–
A když jsem včera byla odevzdávat lékařské zprávy tak jsem se jen tak ze zvědavosti zeptala kolik mi asi tak zhruba vyplatí..a ta paní mi řekla že měsíc určitě..není to nějak málo když jsem byla tak dlouho na nemocenské? :nevim:
Zakladatelka

Pojistné plnění poskytneme také za pracovní neschopnost v důsledku těhotenských komplikací.
Maximální počet dnů, za které poskytneme plnění v průběhu jednoho těhotenství, je 30 dnů.

tohle jsem nasla v pojistnych podminkach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 16:11

@matkabagristy ano tohle jsem také četla..proto nechápu proč by mi měli proplatit jen měsíc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
48915
19.6.21 16:13
@Anonymní píše:
@matkabagristy ano tohle jsem také četla..proto nechápu proč by mi měli proplatit jen měsíc :nevim:

protoze
Maximální počet dnů, za které poskytneme plnění v průběhu jednoho těhotenství,je 30 dnů. :roll:

30 dnu je jeden mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
19.6.21 16:26

Já mám 300 na den, ale můj poradce říkal, že kdybych byla těhotná, tak ho mám informovat, že by se to muselo upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 16:33

@Jolka86 zdravím..moje finanční poradkyně říkala že mi to upraví..ale i když jsem se jí ze zvědavosti zeptala kolik asi tak dostanu tak mi řekla že to neví ale že peníze za jeden měsíc určitě.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
4113
19.6.21 19:17

Divila bych se, kdyby to tvoje pojištění by bylo na rizikové těhotenství. Tak úplně nechápu, jak se dá upravit smlouva a případné zprávy zpětně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6252
19.6.21 19:39

Rizikové těhotenství velmi pravděpodobně nebude „nemoc“ plnitelná na PN. To musí být nějaká konkrétní diagnóza, ne? A smlouva jistě upravit jde, jenže to těžko bude (např. navýšení částky denního plnění) zpětně. A u navyšování plnění je jeden problémeček- zvyšuje to pojistné a spousta lidem se to platit nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
19.6.21 23:27
@mamina2017 píše:
Divila bych se, kdyby to tvoje pojištění by bylo na rizikové těhotenství. Tak úplně nechápu, jak se dá upravit smlouva a případné zprávy zpětně.

Zpětně ne, musí to změnit už při nástupu na neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat