Pojištění na auto bez bonusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 16:06
Pojištění na auto bez bonusu

Ahoj, u jaké pojišťovny máte pojištěné auto? Budu mít starší auto (1995) 1.4
Bude to mé první auto,,na naučení,, takže nemám ještě žádné bonusy. Zajímalo by mě, kolik budu cca platit ročně? Kalkulačky jsem zkoušela ale chce to po mě konkrétní údaje které zatím ještě nevim. Děkuji :) aspoň přibližně

Reakce:

Uživatel je onlineIvulita
Kecalka 466 příspěvků 20.07.18 16:45

Obdobné auto, řidič bez bonusu (ale se slevou 15%, která by se musela v případě pojistné události v násl. 3 letech vrátit) a roční platbou placeno minulý měsíc cca 5700 Kč.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 20.07.18 17:51

Auto 98, prvni auto, prvni povinne taky mi ty bonusy nejak pujcovali s tim ze kdyby neco musim.je doplatit. Platila jsem rocne 4000.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 18:52

A jakou pojišťovnu doporucujete? Která je nejlevnější?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 20.07.18 19:47
@Anonymní píše:
A jakou pojišťovnu doporucujete? Která je nejlevnější?

To se neda obecne rict, zalezi na obsahu motoru a zda ma pojistovna zrovna nejakou akci.

Akve
Kecalka 107 příspěvků 21.07.18 09:01

„Půjčení“ bonusu jsem řešila 2 roky zpátky u Kooperativy. Nějakou dobu ti ho napočítají a kdyby se něco stalo a museli plnit, tak doplatíš rozdíl mezi nižší hladinou a tou jakoby bez bonusu. A pak po 2 letech už se začne načítat nasbíraný. Já sice řídím už 15 let, ale celou tu dobu se bonusy načítaly jen manželovi, po rozvodu jsem byla papírově úplně řidičské miminko :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >