Reklama

Pojištění na auto bez bonusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 16:06
Pojištění na auto bez bonusu

Ahoj, u jaké pojišťovny máte pojištěné auto? Budu mít starší auto (1995) 1.4
Bude to mé první auto,,na naučení,, takže nemám ještě žádné bonusy. Zajímalo by mě, kolik budu cca platit ročně? Kalkulačky jsem zkoušela ale chce to po mě konkrétní údaje které zatím ještě nevim. Děkuji :) aspoň přibližně

Reklama

Reakce:

Ivulita
Kecalka 237 příspěvků 20.07.18 16:45

Obdobné auto, řidič bez bonusu (ale se slevou 15%, která by se musela v případě pojistné události v násl. 3 letech vrátit) a roční platbou placeno minulý měsíc cca 5700 Kč.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 20.07.18 17:51

Auto 98, prvni auto, prvni povinne taky mi ty bonusy nejak pujcovali s tim ze kdyby neco musim.je doplatit. Platila jsem rocne 4000.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 18:52

A jakou pojišťovnu doporucujete? Která je nejlevnější?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62443 příspěvků 3 inzeráty 20.07.18 19:47
@Anonymní píše:
A jakou pojišťovnu doporucujete? Která je nejlevnější?

To se neda obecne rict, zalezi na obsahu motoru a zda ma pojistovna zrovna nejakou akci.

Akve
Stálice 93 příspěvků 21.07.18 09:01

„Půjčení“ bonusu jsem řešila 2 roky zpátky u Kooperativy. Nějakou dobu ti ho napočítají a kdyby se něco stalo a museli plnit, tak doplatíš rozdíl mezi nižší hladinou a tou jakoby bez bonusu. A pak po 2 letech už se začne načítat nasbíraný. Já sice řídím už 15 let, ale celou tu dobu se bonusy načítaly jen manželovi, po rozvodu jsem byla papírově úplně řidičské miminko :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama