Pojištění odpovědnosti za škodu na našem majetku

Anonymní
3.7.21 10:23

Pojištění odpovědnosti za škodu na našem majetku

Dobrý den, máte někdo pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dítětem, která platí i na věci u vás doma? Např. Na televizi? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21627
3.7.21 10:38

Nevím, že by něco takovýho existovalo. To by si pak každej doma rozbíjel spotřebiče, aby jim pojišťovna zaplatila nový… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14063
3.7.21 10:42
@Janli píše:
Nevím, že by něco takovýho existovalo. To by si pak každej doma rozbíjel spotřebiče, aby jim pojišťovna zaplatila nový… :mrgreen:

Něco takového snad ani není. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9225
3.7.21 11:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, máte někdo pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dítětem, která platí i na věci u vás doma? Např. Na televizi? :think:

Není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6257
4.7.21 15:58

Jeden čas bylo pojištění poškození elektroniky, které se vztahovalo i třeba na omylem shozenou mou vlastní TV u mě doma. Jenže škodní průběh byl poněkud nepředpokládaný (což bylo chybou produktového oddělení a možná i pojistného matematika) a toto zaniklo. Takže odpovědnosti tohoto typu jsou jen vůči třetím osobám- „cizím lidem“. Jo, to je ale škod, které způsobí cizí člověk u někoho doma… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Roni23
30.7.21 07:43

Dobrý den,

Muzeme se o tom pobavit.

• Citovat
  • Nahlásit
6257
30.7.21 21:59
@Roni23 píše:
Dobrý den,Muzeme se o tom pobavit.

Trochu tápu, o co jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30922
30.7.21 22:21
@Ivan PPZ píše:
Trochu tápu, o co jde…

Napric diskusemi tu nabizi sve sluzby jako poradce pres prachy. Tak uspesny, ze to musi cpat na epipi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6257
31.7.21 16:25

Aha, to je tak zastřená reklama, že to ani nikdo nenahlásí - a ani nikdo nepoužije. WIN/WIN

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30922
31.7.21 16:29
@Ivan PPZ píše:
Aha, to je tak zastřená reklama, že to ani nikdo nenahlásí - a ani nikdo nepoužije. WIN/WIN

já jsem to nahlásila a předpokládám, že ho uz napomenuli, protože předtím všude strkal i svoje tel. číslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat