Reklama

Pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance - pojištění na blbost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 217 příspěvků 15.01.18 22:12
pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance - pojištění na blbost

Ahoj,
můžete mi poradit, která pojišťovna je solidní (cena + platba za škodnou událost) pro odpovědnost za škodu zaměstnance? Budu jezdit služebním autem a zaměstnavatel po mě toto vyžaduje, prý to standardně mají všichni. Děkuji předem za usnadnění rozhodnutí. Dívala jsem se na Hasičskou vzájemnou pojišťovnu a českou pojišťovnu, čsob, kooperativa nenabízela konkrétní informace na stránkách, Generali… Je to pro mne novinka a musím to co nejdřív rozlousknout, ať to mám z krku. Případně na co si dát pozor ze zkušenosti, na co dávají kličky při plnění a tak - když už to budu platit a fakt by se mi něco stalo, hlavně se služebním autem (budu používat téměř denně na pojížďky), tak ať to neplatím zbytečně… Díky za předem za rady :)

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 15.01.18 22:17

Na tohle je dobrá ČSOB. Hlavně dobře spočítat výši podle platu a zmínit řízení auta. V tomhle pojištění většinou žádný háček není.

Iveta 23
Kecalka 217 příspěvků 15.01.18 22:23

Děkuji za tip :)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 15.01.18 23:18

Ahoj delam v oboru polud by jsi chtel muzeme neco vymyslet staci napsat zpravu;)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 01:04
@Janli píše:
Na tohle je dobrá ČSOB. Hlavně dobře spočítat výši podle platu a zmínit řízení auta. V tomhle pojištění většinou žádný háček není.

Myslíš ČSOB POJIŠŤOVNA? Já Vám brzy řeknu- teď mají za mojí blbost zaplatit 150 t. 8o :roll: :? :zed:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 16.01.18 01:11

@Mmsg Jo, ČSOB pojišťovna. Copak jsi provedla, ty hříšnice? :mrgreen:

ADokou
Povídálka 15 příspěvků 16.01.18 10:25
Kooperativa

Já mám pojištění odpovědnosti v zaměstnání u kooperativy.
Měli tam dobrou cenu a jednou už mi vypláceli peníze, když jsem omylem zakopla o šňůru od notebooku a spadla spolu s ním půlka mého pracovního stolu. :D neměla jsem s ni žádný problém a peníze mi vyplatila hned.
Nevím odkud jste, ale mám svou dobrou poradkyni. Můžu Vám ji doporučit, ale je z Olomouce.
Tak kdyby jste chtěla, tak stačí říct. :)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 10:48

To nejde popsat přesně, ale ulétla jedna kóta ve výkresu a už to bylo. :roll:

Iveta 23
Kecalka 217 příspěvků 16.01.18 19:58

Děkuji všem za tipy :) a jaký máte názor na českou pojišťovnu?

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 20:35
@Iveta 23 píše:
Děkuji všem za tipy :) a jaký máte názor na českou pojišťovnu?
:nevim: Podle mě záleží i kde pracuješ- já dělám ve velké firmě, a tam to dost často ta pojišťovna proplatí. Jako, když někdo objedná špatné rozměry nějakého výrobku nebo někdo něco rozbije. :nevim: Ale po nás to obvykle nechtějí- buď to zaplatí pojišťovna nebo firma a zaměstnanec nic. :roll:

Luky 001
Nováček 1 příspěvek 24.01.18 20:23

Prosim o radu po jak dlouhe dobe muzu zadat o plneni z pojistky odpovednosti od pojistne udalosti, je to nedele mesic od udalosti, nebo lze dele. Dekuji za odpovedi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >