Pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance - pojištění na blbost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 15.01.18 22:12
pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnance - pojištění na blbost

Ahoj,
můžete mi poradit, která pojišťovna je solidní (cena + platba za škodnou událost) pro odpovědnost za škodu zaměstnance? Budu jezdit služebním autem a zaměstnavatel po mě toto vyžaduje, prý to standardně mají všichni. Děkuji předem za usnadnění rozhodnutí. Dívala jsem se na Hasičskou vzájemnou pojišťovnu a českou pojišťovnu, čsob, kooperativa nenabízela konkrétní informace na stránkách, Generali… Je to pro mne novinka a musím to co nejdřív rozlousknout, ať to mám z krku. Případně na co si dát pozor ze zkušenosti, na co dávají kličky při plnění a tak - když už to budu platit a fakt by se mi něco stalo, hlavně se služebním autem (budu používat téměř denně na pojížďky), tak ať to neplatím zbytečně… Díky za předem za rady :)

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4994 příspěvků 15.01.18 22:17

Na tohle je dobrá ČSOB. Hlavně dobře spočítat výši podle platu a zmínit řízení auta. V tomhle pojištění většinou žádný háček není.

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 15.01.18 22:23

Děkuji za tip :)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 15.01.18 23:18

Ahoj delam v oboru polud by jsi chtel muzeme neco vymyslet staci napsat zpravu;)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 01:04
@Janli píše:
Na tohle je dobrá ČSOB. Hlavně dobře spočítat výši podle platu a zmínit řízení auta. V tomhle pojištění většinou žádný háček není.

Myslíš ČSOB POJIŠŤOVNA? Já Vám brzy řeknu- teď mají za mojí blbost zaplatit 150 t. 8o :roll: :? :zed:

Janli
Závislačka 4994 příspěvků 16.01.18 01:11

@Mmsg Jo, ČSOB pojišťovna. Copak jsi provedla, ty hříšnice? :mrgreen:

ADokou
Povídálka 15 příspěvků 16.01.18 10:25
Kooperativa

Já mám pojištění odpovědnosti v zaměstnání u kooperativy.
Měli tam dobrou cenu a jednou už mi vypláceli peníze, když jsem omylem zakopla o šňůru od notebooku a spadla spolu s ním půlka mého pracovního stolu. :D neměla jsem s ni žádný problém a peníze mi vyplatila hned.
Nevím odkud jste, ale mám svou dobrou poradkyni. Můžu Vám ji doporučit, ale je z Olomouce.
Tak kdyby jste chtěla, tak stačí říct. :)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 10:48

To nejde popsat přesně, ale ulétla jedna kóta ve výkresu a už to bylo. :roll:

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 16.01.18 19:58

Děkuji všem za tipy :) a jaký máte názor na českou pojišťovnu?

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 20:35
@Iveta 23 píše:
Děkuji všem za tipy :) a jaký máte názor na českou pojišťovnu?
:nevim: Podle mě záleží i kde pracuješ- já dělám ve velké firmě, a tam to dost často ta pojišťovna proplatí. Jako, když někdo objedná špatné rozměry nějakého výrobku nebo někdo něco rozbije. :nevim: Ale po nás to obvykle nechtějí- buď to zaplatí pojišťovna nebo firma a zaměstnanec nic. :roll:

Luky 001
Nováček 1 příspěvek 24.01.18 20:23

Prosim o radu po jak dlouhe dobe muzu zadat o plneni z pojistky odpovednosti od pojistne udalosti, je to nedele mesic od udalosti, nebo lze dele. Dekuji za odpovedi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama