Pojištění odpovědnosti zaměstnance - "pojištění na blbost"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letty33
Nováček 2 příspěvky 09.04.18 06:14
Pojištění odpovědnosti zaměstnance - "pojištění na blbost"

Zdravím všechny, :mavam:

Dělám práci ve které hodně chodí státní kontroly a pokud na cokoli zapomenu, tak se platí pěkně tučňoučké pokuty v řádu statisíců. Sice se to tu už řešilo, ale myslíte že Pojištění odpovědnosti zaměstnance - „pojištění na blbost“ se vztahuje i na tyto případy? Případně, jaká pojišťovna je na sjednání asi tak nejlepší z Vaší zkušenosti?

Moc a moc děkuji za rady. :)

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6269 příspěvků 28 inzerátů 09.04.18 08:06

Možná ano, ale jen do určité míry. Na pojištovně ti rádi poradí…

P4ja
Závislačka 3695 příspěvků 09.04.18 08:16

Já mám dvě. Pojištění občanské odpovědnosti, ta je na běžné věci a máme ji všichni v rámci pojištění domácnosti. A pak mám ještě pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, za je pracovní.

Kacaba90
Povídálka 39 příspěvků 09.04.18 09:44

@Letty33 no to je otázka, to máš trochu problematické…ty pokuty pak jdou za tebou a nebo za zaměstnavatelem nebo za pobočkou nebo za kým? platíš nějaké penále potom? pojistka na blbost je spíš na takové specifické případy, jakože třeba vyleješ kafe do počítače apod.

Janli
Závislačka 3834 příspěvků 6 inzerátů 09.04.18 12:49

Většina pojišťoven to má bohužel ve výlukách. Takže buď obíhat sama všechny nebo se obrátit na finančního poradce, který by měl mít přehled.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 19:59

@Letty33 nás si pojistil přímo zaměstnavatel, u nás jde o fakt velké prachy :think: ale jako zjisti si, co pojistka, to jiné podmínky.. kdysi jsem mívala, ale byla drahá jak sviňa..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama