Pojištění odpovědnosti zaměstnance - "pojištění na blbost"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Letty33
Nováček 9 příspěvků 09.04.18 06:14
Pojištění odpovědnosti zaměstnance - "pojištění na blbost"

Zdravím všechny, :mavam:

Dělám práci ve které hodně chodí státní kontroly a pokud na cokoli zapomenu, tak se platí pěkně tučňoučké pokuty v řádu statisíců. Sice se to tu už řešilo, ale myslíte že Pojištění odpovědnosti zaměstnance - „pojištění na blbost“ se vztahuje i na tyto případy? Případně, jaká pojišťovna je na sjednání asi tak nejlepší z Vaší zkušenosti?

Moc a moc děkuji za rady. :)

Reakce:
pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 08:06

Možná ano, ale jen do určité míry. Na pojištovně ti rádi poradí…

P4ja
Kelišová 6602 příspěvků 09.04.18 08:16

Já mám dvě. Pojištění občanské odpovědnosti, ta je na běžné věci a máme ji všichni v rámci pojištění domácnosti. A pak mám ještě pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, za je pracovní.

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 09.04.18 09:44

@Letty33 no to je otázka, to máš trochu problematické…ty pokuty pak jdou za tebou a nebo za zaměstnavatelem nebo za pobočkou nebo za kým? platíš nějaké penále potom? pojistka na blbost je spíš na takové specifické případy, jakože třeba vyleješ kafe do počítače apod.

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 09.04.18 12:49

Většina pojišťoven to má bohužel ve výlukách. Takže buď obíhat sama všechny nebo se obrátit na finančního poradce, který by měl mít přehled.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 09.04.18 19:59

@Letty33 nás si pojistil přímo zaměstnavatel, u nás jde o fakt velké prachy :think: ale jako zjisti si, co pojistka, to jiné podmínky.. kdysi jsem mívala, ale byla drahá jak sviňa..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >