Pojištění pobytu v nemocnici

10
21.2.11 11:39

pojištění pobytu v nemocnici

Ahoj,máte nějaká skušenost,kde pojistit dítě na pobyt v nemocnici? Byli jsme teď a vyšlo nás to na 1600 za 5 dnů, spolu se mnou. děti máme 1 a 4 roky, Děkuju za rady :-)

Příspěvek upraven 21.02.11 v 17:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
21.2.11 11:44

My jsme pojištěná celá rodina (já, manžel syn) u Kooperativy. Celá rodina na jednu smlouvu, máme tam mimojiné úrazovku a právě pobyt v nemocnici a platíme kolem 900 Kč na měsíc.
Ta tvoje pojistka je dost drahá, ale samo záleží, na jaké částky.

• Nahlásit
  • Citovat
24320
21.2.11 12:31

My taky máme tu kooperativu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6169
21.2.11 12:41

Dobrá je i Generali…mají rodinné poj. a spoustu slev......... :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6169
21.2.11 12:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6169
21.2.11 12:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.11 11:31

Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jestli mi Kooperativa zaplatí pobyt v nemocnici. Platím si pojištění, ale nevím, jestli když jsem potratila a dělali mi kyretáž ( dohromady jsem byla v nemocnici 5 dní ), tak jestli to platí taky. Dík za odpověď. Omlouvám se za anonym, ale nechci, aby se o mém neúspěšném těhotenství vědělo tady nebo jinde. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
11484
9.9.11 12:16

no jestli máš pojištění na pobyt v nemocnici, tak určitě zaplatí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8273
9.9.11 12:45

Určitě pozor na to,že pojišťovny se snaží vykroutit z jakéhokoli plnění.Tzn. jsou kličky,když dostanou do ruky žádost o poj. plnění,tak zkoumají,zda je možnost,aby se neplnilo.Tzn.kdyby jsi byla v nemocnici třeba na kapačkách pro bolesti páteře a v kartě měla zanešené,že třeba před 10-ti lety jednou bolely záda,tak pobyt a nemocnici neproplatí.Prostě jakákoli nemoc,se kterou jsi nemocnici a měla jsi jí už někdy předtím se z pojištění vyřazuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.11 13:04

Tak zkusenost nemam, ale pojisteni mame vsichni na 200Kc na den v nemocnici…pojisteni jsme u Uniqi a s proplacenim treba pri urazu nebyl zadny problem :palec:

Lasicka tak prave pri zakladani pojisteni se vyplnuje zdravotni dotaznik, kde by jsi popravde mela vse vyplnit…takze kdyz treba byl nekdy problem se zady, tak by to tam melo byt…penize to sice stejne neproplati, ale pak se clovek aspon nedivi :nevim: Kdyz jde ale o jiny problem treba s temi zady nez pred nejakou dobou…to uz je jina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
9.9.11 16:00

taky máme kooperativu,platím za děti 35 za měsíc a sebe 45 a máme to na 500 za den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8273
10.9.11 08:52

Moje teta měla životní pojištění,při sepsání smlouvy psala závažnější potíže-po operaci žlučníku.Nic víc.A po pár letech jí zazlobila ploténka,dost veliký posun,který nešel operovat,byl ve špatné části páteře.Přiznali jí plný invalidní důchod,proto žádala o zproštění od placení.Oni poslali k lékaři dotazník,zda má někdy záznam v kartě ohledně potíží s páteří.Měla jeden jediný,před víc jak deseti lety,kdy ani nebyla v nemocnici,ani na kapačky nechodila,ani na rehabilitace.Prostě si zablokovala páteř,jako skoro každý,úplně v jiné části než má nyní problém a proto jí pojišťovna neuznala zproštění od placení.Tak proto vím,že pojišťovny se snaží plnit jen to co opravdu musí a hledají skulinky,kde plnit nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.11 11:40
lasička1 píše:
Moje teta měla životní pojištění,při sepsání smlouvy psala závažnější potíže-po operaci žlučníku.Nic víc.A po pár letech jí zazlobila ploténka,dost veliký posun,který nešel operovat,byl ve špatné části páteře.Přiznali jí plný invalidní důchod,proto žádala o zproštění od placení.Oni poslali k lékaři dotazník,zda má někdy záznam v kartě ohledně potíží s páteří.Měla jeden jediný,před víc jak deseti lety,kdy ani nebyla v nemocnici,ani na kapačky nechodila,ani na rehabilitace.Prostě si zablokovala páteř,jako skoro každý,úplně v jiné části než má nyní problém a proto jí pojišťovna neuznala zproštění od placení.Tak proto vím,že pojišťovny se snaží plnit jen to co opravdu musí a hledají skulinky,kde plnit nemusí.

Tak to je ale pekna svinarna tohle, kdyz se jednalo uplne o neco jinyho nez kdysi :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8273
10.9.11 19:08
korana.kora píše:
lasička1 píše:
Tak to je ale pekna svinarna tohle, kdyz se jednalo uplne o neco jinyho nez kdysi :-?

Oni řekli páteř jako páteř,že je vidět,že páteř nebyla ani před lety naprosto v pohodě,když si jí jednou zablokovola :-( Švagrová mají známého na pojišťovně.Když začal její manžel haprovat s páteří,už tenkrát prokázali výhřez ploténky,tak ten známý poradil,aby si sepsali smlouvu a až se jednou stane manžel invalidní-ve smyslu přiznaný inv. důchod třeba po operaci páteře-tak že umí zajistit,aby dál smlouvu neplatil a ještě dostane docela dost peněz.Švagrová na to spoléhá,nevím,jaká bude realita,až dojde na lámání chleba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.11 09:24

Tak to ja bych se tam hadala, kdyz by bylo prokazatelny, ze ta pater byla v neporadku uplne z jinych duvodu nebo proste ze to nebyl ten samy pripad…pater si muze zablokovat kde kdo a nesouvisi to s zadnou dlouhodobou nemoci :nevim: Tak k cemu si clovek teda dela pojistku :roll:
Jinak na ten pripad te svagrove bych byla sama dost zvedava :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama