Pojištění příjmu - dá se pojistit proti ošetřovačce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 24.09.18 08:56
Pojištění příjmu - dá se pojistit proti ošetřovačce?

Ahoj, mám děti ve střídavé péči, takže máme jen jeden příjem. vím, že se dá pojistit proti nemoci (asi část životního pojištění), ale nevím, zda i proti ošetřovačce, když jsem doma s nemocným dítětem? máte to někdo?

Reakce:
smurfka
Nadpozemská drbna 29988 příspěvků 24.09.18 09:03

ano dá se..ale pojištuje se až od 10tého dne doma..moje finanční poradkyně mi o tom říkala..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 11:00

Tohle pojištění mám. Od uniqua, platím hrozně málo, doplácí mi OCR do výše prům. výdělku. Vždy dokládám zprávu lékaře, potvrzení na socialku, potvrzení o příjmu z práce a také prohlášení o tom, že v době OCR jsem nepracovala. Nicméně poradce mi říkal, že se má toto pojištění rušit, takže se to chce cíleně ptát po tomto pojištění.

Já_a_Kačí
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 24.09.18 11:01
@smurfka píše:
ano dá se..ale pojištuje se až od 10tého dne doma..moje finanční poradkyně mi o tom říkala..

Jsem pojištěna od prvního dne. Oml.za anonym, omylem.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 24.09.18 14:38

@Já_a_Kačí super a kolik za to měsíčně platíš?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >