Pojištění proti rakovině prsu

79
1.6.13 23:15

pojištění proti rakovině prsu

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte některá uzavřené pojištění proti rakovině prsu. Co si o tom myslíte? Mě zaujala od ING For you a uvažuju o ní. Podle srovnávače pojištění by mě stále 250 Kč měsíčně a vyšla mi jako nejvýhodnější. V rodině anamnézu rakoviny prsu nemáme i když teta měla rakovinu. Nevim ale přesně jakýho ženskýho orgánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30420
1.6.13 23:29

Já teda čumím jak puk :-O jak zabrání pojištění, aby čovek tímto neonemocněl? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10848
1.6.13 23:30

@pavlijna - fíha není to reklama?

250 kč měsíčně?! tj. 3000 kč ročně- a za co vlastně? Jaký to pojištění bude mít zvláštní efekt kromě toho, co můžeš dělat i bez pojistky, tedy prevence? Celé mi to připadá dost nesmyslné, ale ta cena sama je absurdní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
1.6.13 23:33

http://www.generali.cz/clanky/femina tady to stojí cca 600 Kč ročně, ne 250 Kč měsíčně. Tak lidem, kteří onemocní, ty peníze, které dostanou, mohou pomoci v cestování k doktorům a pobyty v nemocnicích, lázních - přijde mi to jako celkem dobrý nápad - ale to je možná jen prvotní pocit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
1.6.13 23:36

No tchýňka třeba tímto svinstvem prošla…k doktorům ji vždy vozila sanita, na vyšetření, ozářky a chemy taky, jen do lázní jsme ji dopravili my, lázně jí proplatila pojišťovna

podle mě je to tahání peněz z lidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
1.6.13 23:45

No asi máte pravdu.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
1.6.13 23:48
@Januliiik píše:
Já teda čumím jak puk :-O jak zabrání pojištění, aby čovek tímto neonemocněl? 8o

No nijak, ale aspoň má ‚sichr‘ ne.

• Citovat
  • Nahlásit
1.6.13 23:57

@Januliiik no nezabrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
2.6.13 00:09

Ahoj, rak tady https://www.foryou.cz/je to tak, ře když tu rakovinu pak budeš mít, tak dostaneš myslím 750 000,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.13 00:14

U pojišťovny ING je to takhle (zkopčeno z jejich webovek):
V průběhu prvních šesti měsíců běží tzv. ochranná lhůta.
V případě, že je nemoc diagnostikována v tomto období, pojištění zaniká a zaplacené pojistné je vráceno zpět na uvedený účet v plné výši. V 7. - 12. měsíci trvání pojištění je pak jednorázově vyplácena pojistná částka 500 000 Kč
Od 13. měsíce dále je vyplácena pojistná částka 750 000 Kč a zůstává neměnná až do konce pojištění – tedy do 60 let věku nebo do zrušení pojištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5256
2.6.13 00:32

Je to tahák na peníze. nikdy bych se nepojistila jen na konkrétní část těla, co když se objeví jinde? když už, tak komplexně tzn. když rakovinu, tak kdekoliv na těle. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.13 00:35

@mobifilinka v tom s tebou souhlasím…babička měla rakovinu prsu, dědeček tlustého střeva. člověk neví, kde se může objevit a je na prd si pojistit jen jednu část

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
2.6.13 06:35

Já pojištění na vážná onemocnění mam, viz i rakovina, beru to spíš tak že kdyby na věc došlo, tak aspon člověk zabezpečí trošku rodinu, mezi nama nemocenský jsou nic moc anebo mužu byt i bez prace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
2.6.13 08:23

Ceska pojistovna ma podobný produkt.Ide o Diamant expres.je to urazova poistka pri ktorej je Program LADY. V pripade zistenia rakoviny prsu, deložniho cipku alebo lepsie povedane ženských organov, tak poistovna do 3 dni po predloženi lekarskej spravy vyplati 170 000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
2.6.13 08:57
@abby píše:
Já pojištění na vážná onemocnění mam, viz i rakovina, beru to spíš tak že kdyby na věc došlo, tak aspon člověk zabezpečí trošku rodinu, mezi nama nemocenský jsou nic moc anebo mužu byt i bez prace…

o jaké pojištění jde přesně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat