Přijdu o RD a pojištění, když se muž stěhuje do zahraničí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 19:05
pojisteni, rd a zahranici

Dobry den,

ziji s manzelem oddelene uz 5.mesic. dali jsme si pauzu, nicmene vztah je na bode mrazu, on si zije po svem. budu zadat o rozvod..

no a kamaradka mi ted psala, ze se stehuji pryc, do zahranici a ze prijde o RD a pojisteni tady a na jsem ve smrtu..

protoze muz ma znamost v zahranici a pred par dny mi oznamil, ze vy tam sel za ni a pracivat. od brezna.

rozvid neni podany, prijdu o RD, kdyz je vazany ba nej?? a co pojisteni? to si ho budu muset platit? kamoska rikala, ze kdyz po RD uz nema praci, kam se po bem bude vracet, musi byt pojistena na muze v zahranici, ja to mam stejne. ona taky zustava v cr, ale ja s nim neziji. kdyz ted podam zadost o rozvid, stihnu tomu predejit? muz nekomunikuje..

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama