Reklama

Přijdu o RD a pojištění, když se muž stěhuje do zahraničí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 19:05
pojisteni, rd a zahranici

Dobry den,

ziji s manzelem oddelene uz 5.mesic. dali jsme si pauzu, nicmene vztah je na bode mrazu, on si zije po svem. budu zadat o rozvod..

no a kamaradka mi ted psala, ze se stehuji pryc, do zahranici a ze prijde o RD a pojisteni tady a na jsem ve smrtu..

protoze muz ma znamost v zahranici a pred par dny mi oznamil, ze vy tam sel za ni a pracivat. od brezna.

rozvid neni podany, prijdu o RD, kdyz je vazany ba nej?? a co pojisteni? to si ho budu muset platit? kamoska rikala, ze kdyz po RD uz nema praci, kam se po bem bude vracet, musi byt pojistena na muze v zahranici, ja to mam stejne. ona taky zustava v cr, ale ja s nim neziji. kdyz ted podam zadost o rozvid, stihnu tomu predejit? muz nekomunikuje..

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >