Pojištění stavby - živel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1429 příspěvků 06.06.19 09:08
Pojištění stavby - živel

Ahoj holky,

jdu se za vámi poradit ohledně pojištění stavby - živel.

Máme rozestavěnou střechu (plochá moderní střecha), která je nyní pokryta polystyrenem a na to se má navařovat konečná folie. Včera se střecha standardně zakryta plachtami (uchyceno vruty) a odpoledně přišla opravdu silná bouřka a vítr. Kotvy vyrvané od větru a do části střechy (polystyrenu) zateklo od deště. Máme právě pojištění stavby a má otázka zní, jak správně nahlásit tuto pojistnou událost - myslím jak správně formulovat.
(např. u pojistky na blbost, když vám spadne telefon a rozbije se, tak se musí říct, že spadl na dlažbu).
Máme pojištění u UNIQA pojišťovny. Je mi jasné, že každý případ je individuální, ale zajímají mě vaše zkušenosti apod. Teď sedím ještě v práci a budu to řešit po práci, až budu mít smlouvu v ruce, ale jsem právě přesvědčena, že to pojištěné je. Samozřejmě jsme všechno hned nafotili, video udělali, faktury od materiálu také máme..

Moc děkuji za vaše odpovědi :palec:

Reakce:
Ivan PPZ
Kelišová 5822 příspěvků 06.06.19 19:08

Pojistnou událost nahlaste tak, jak se stala. Ideálně online. Takže přes klientskou linku a tam vás povedou.

Váš příspěvek
Reklama