Pojištění storna za pobyt v ČR

4005
25.1.21 16:36

Pojištění storna za pobyt v ČR

Dobrý den,

právě jsem si zamluvila letní pobyt pro rodinu ve wellness hotelu v Česku. 3/4 částky mi bude hradit zaměstnavatel z fondu. Chtěla bych si zájezd pojistit pouze pro případ storna. Myšleno tak, že jedna osoba z rodiny omarodí a nebude moci jet nikdo, aby nám pojišťovna proplatila storno poplatek. Akorát nevím, jestli se to úplně vyplatí. Hotel má v podmínkách, že zrušení 0-6 dní strhnou 50% z ceny zájezdu. Tudíž by 50% ze 17tis. poslali zpět zaměstnavateli a já bych si žádala o zbylých 50% tedy 8500,– se spoluúčastí a u pojišťovny. A vratka od pojištovny se také řídí tím, kolik dnů před případným odjezdem se zájezd ruší? Prosím nevyzná se v tom někdo? Když procházím google, co se týče storna, tak všude je to komplexní včetně léčebných výloh, dopravy. To já v ČR nepotřebuji, chtěla bych pouze storno. Kde si to případně pojišťujete? Asi bych byla klidnější, kdybychom pojištění byli v dnešní době…

jinak prosím o zdržení komentářů o tom, že nemám zájezd objednávat… já potřebuji vybrat fksp a zároven je o hotel zájem, v létě už by volné pokoje nebyly. už ted je téměř obsazeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4364
25.1.21 16:42

Nevim jak na CR pobyty, ake pri zahranicnom sa to.musi vybavit soucasne. Ze uz pak nejde. Ale nevim jestli je to pravda. Nejlepsi je zavolat poskytovateli pobytu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
25.1.21 16:58

Koukala jsem na Evropskou pojišťovnu, nemá někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat