Pojištění úředníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 06.03.18 19:18
Pojištění úředníka

Ahoj, poradíte mi kde se nejlépe pojistit v případě, když bych jako úředník udělala chybu a lidé/firma po mě chtěli náhradu škody? Která pojišťovna tohle nejlépe upravuje, máte zkušenost? Díky.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 06.03.18 19:20

Pridam se k dotazu. Mam pojistku starou vice jak 10 let a pojistne plneni uz mi nestaci, asi budu muset vyridit pojistku novou :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5581 příspěvků 06.03.18 19:39

Pojistná částka- ale pouze pro zaměstnance - by měla být ve výši 4,5 násobku HRUBÉ mzdy. To je maximum, co může zaměstnavatel požadovat. Tedy- nesmí jít o hmotnou zodpovědnost a podobné- tam to neplatí. Jestli je tedy hrubá mzda 30.000, pak pojistné by mělo být 135.000,–. Pak se hodně řeší i spoluúčast. Některé pojišťovny mají pouze % (třeba 10% a 30%), některé to mají přímo v penězích - (5.000,–, 1.000…). Obecně vychází velmi solidně Generali. Jen jsem se zrovna minulý týden u klienta setkal s tím, že na přepážce s ním uzavřeli tuto smlouvu (ZAMZAM) a použili špatné povolání. Takže v tom případě, který on chtěl řešit by asi měl smůlu, protože by to bylo při jiné činnosti, než měl pojištěnu. Ale zase to měl levnější, než co jsem mu pak dělal kalulaci… :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama