Pojištění úředníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 06.03.18 19:18
Pojištění úředníka

Ahoj, poradíte mi kde se nejlépe pojistit v případě, když bych jako úředník udělala chybu a lidé/firma po mě chtěli náhradu škody? Která pojišťovna tohle nejlépe upravuje, máte zkušenost? Díky.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 6848 příspěvků 06.03.18 19:20

Pridam se k dotazu. Mam pojistku starou vice jak 10 let a pojistne plneni uz mi nestaci, asi budu muset vyridit pojistku novou :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5526 příspěvků 06.03.18 19:39

Pojistná částka- ale pouze pro zaměstnance - by měla být ve výši 4,5 násobku HRUBÉ mzdy. To je maximum, co může zaměstnavatel požadovat. Tedy- nesmí jít o hmotnou zodpovědnost a podobné- tam to neplatí. Jestli je tedy hrubá mzda 30.000, pak pojistné by mělo být 135.000,–. Pak se hodně řeší i spoluúčast. Některé pojišťovny mají pouze % (třeba 10% a 30%), některé to mají přímo v penězích - (5.000,–, 1.000…). Obecně vychází velmi solidně Generali. Jen jsem se zrovna minulý týden u klienta setkal s tím, že na přepážce s ním uzavřeli tuto smlouvu (ZAMZAM) a použili špatné povolání. Takže v tom případě, který on chtěl řešit by asi měl smůlu, protože by to bylo při jiné činnosti, než měl pojištěnu. Ale zase to měl levnější, než co jsem mu pak dělal kalulaci… :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama