Pojištění všech skel automobilu - máte, využili byste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 00:27
Pojištění všech skel automobilu-máte?využili byste /?

Ahoj, řeším novou pojistku na auto. Původně jsem měla pojištěný jen čelní sklo (cca 700,–) a teď mám v návrhu pojistky pojištění všech skel (cca 1500,–). Za celej život jsem v blízkém okolí viděla 2 vysklený boční okýnka, obojí kvůli krádeži. na druhou stranu aut se zalepeným nějakým oknem člověk potkává i dost, příčina neznámá… zkrátka přemýšlím, jestli má nebo nemá cenu do toho pojištění investovat :think:. Předem dík za všechny zkušenosti i názory :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 13.02.18 00:48

Měla jsem několik svých aut, dělala jsem správce vozového parku u dvou firem a rozbité boční sklo jsem za dvacet let řešila jen jednou a to kvůli krádeži. Zadní sklo jsem viděla rozbité jen jednou a to když na něj tchánovcům spadla dopravní značka. Já mám teda havarijní pojistku v “plné náloži”, ale na tvém místě bych řešila jen čelní sklo a zadní, pouze pokud ho máš vyhřívané.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 13.02.18 03:33

@Janli do meho auta si zlodeji chodili jak na svestky. No fakt vyskleno 5× behem 2 mesicu. A kdyz jsem mela bocni sklo zalepene igelitem, a byl tedy pristup velmi snadny, tak nevahali rozflakat i to zadni. Nadhera. Uz je to teda 4 roky zpet. + Samozrejme ocesany zrcatka apod.

alisekR
Kelišová 5250 příspěvků 13.02.18 07:24

Záleží, kde bydlíš. A jak je drahé sklo do tvého auta. My třeba teď na jednom autě doma, přední sklo zrušili. Pojišťovna podražila a tak se mi nevyplatí to pojišťovně dávat. Bydlíme v okresním městě, v klidné čtvrti, obě auta parkujem doma za plotem :think: Podle mě je důležitější se pojistit na srážku ze zvěří. Tu jsme nikdy neměli…na jaře jsem koupili nové auto - dovoz z věnčí. Po měsíci manželovi skočila srnka na auto. škoda obrovská. Přitom manžel tu samou trasu jezdí 15 let a nikdy nic. V poslední době je vysoká zvěř jak pitomá a strašně migruje přes silnice. HOld jak jí člověk ubírá prostor, tak chudáci nevím kam jít. :(

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 13.02.18 07:50

@Šarlota4 to už je lepší pak nechávat rovnou otevřené dveře :D. Jo jak jdou krást tak nevidí neslyší. Nám se na firmě stalo, že zloděj rozlámal zámek, vlezl dovnitř, tam zjistil, že auto je totálně holý, vůbec není zamčený a má klíče v zapalování. Bylo připravený na vrakoviště :mrgreen:. Asi mu to trochu zkazilo náladu. Samozřejmě pokud se v okolí vykrádají auta, pak je pojištění všech skel na místě.

Tichošlápek
Extra třída :D 10853 příspěvků 13.02.18 08:01

Zrovna včera jsem dělala novou pojistku :) nakonec jsem pojistila okna všechna. Čelní jsem měnila nedávno kvůli praskline a zadní asi před třemi měsíci - byla v něm dírka asi od kaminku a přímo v tom vyhřívání, takže to neslo ani zalepit. Nemít tu pojistku, tak je to docela draha sranda

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 13.02.18 08:08

@Tichošlápek jo, to je drahá sranda. Výměna čelního skla před půl rokem stála 25tisíc 8o. Vyhřívání, děšťový senzor, to pak ta cena skáče. Bez pojistky nevyjedu z garáže.

Verunecka289
Závislačka 3341 příspěvků 13.02.18 08:11

Záleží na tom, kolik skla stojí. My máme připojištěný skla, ale máme je drahý a velký :lol: u Felicie, ani u Fabie jsme to pojištěný neměli :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 13.02.18 10:52

Nemám a nikdy se mi jiné než přední sklo neponičilo (ale auto mám na soukromé zahradě), mít ho někde na sídlišti, možná o tom uvažuju. Třeba moje segra by využila, když se jim jednou zabouchly klíčky v autě, přítel okýmko vysklil :mrgreen:

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 13:51

Tak to pojistovna vyresila za me… extra celni sklo uz neposkytuji, jen vsechny. Takze holt vsechny. Je fakt ted parkujem na sidlisti pomerne blizko deskeho hriste, tak se to treba bude hodit :lol:

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 13.02.18 14:59

Jiné pojišťovny stále rozlišují čelní/ všechna. Nemusíte být pořád u té jedné… Dítě z hřiště těžko vysklí boční okénko. Není to zdaleka tak jednoduché a tuším, že třeba míč nerozbije ani to čelní.

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 17:13

Jsem konzerva, mame vsechno u cesky, nikdy nebyl problem s plnenim i asistenci at se jednalo o zdravi nebo majetek… nechce se mi to menit.

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 13.02.18 20:06

No- určitě je nutné, aby klient měl důvěru ve svoji pojišťovnu. Přesto - mezi poradci panuje poněkud odlišný názor. A nemá to nic společného s provizemi a pod.- to je všude „skoro stejné“. Navíc- podle vás vám pojišťovna „nutí“ něco, co si myslíte, že vlastně nepotřebujete. Ale je otázka, jestli vás to nestojí skoro stejně, jako jen čelní sklo…

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 21:02

Hele ono tim ze tam mam vsechno, tak mam i slevy, ted na to auto nam rovnou v bazaru udelali kalkulaci od kooperativy a vyslo to o 200 draz (sice vyssi plneni havarijniho ale bez skla a spoluucast 10tis, u cp mam spoluucast 5)… a zrovna od kooperativy teda hodne mych znamych odchazelo prave kvuli dohadovani se o vysi plneni a vubec uznani skodni udalosti :nevim:… nejaky tip na pojistovnu kterou by stalo za to zkusit?

romankolar
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 13.02.18 21:34

@czaky Ono je to spíš o tom, že pojišťovna nedává na výběr. Má tam prostě pojištění všech skel a finito. Spíš bych si dal pozor na limit a za zmínku stojí i rozsah asistenčních služeb. Někdy jsem fascinován, že chce člověk kvůli 200 korunám za rok předělat pojistku na prakticky stejnou, přičemž zároveň třeba platí stovku měsíčně za vedení účtu v bance.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >