Pojistí nějaká pojišťovna stromy a vzácnější rostliny?

1987
23.5.16 19:38

Pojistí nějaká pojišťovna stromy a vzácnější rostliny?

Ahoj, máme pojištění od Kooperativy na domek a zahradu.Dnes odpol. nám napáchaly značné škody kroupy a bouřky. Volala jsem na Kooperativu, řekli mi, že pojistka hradí jen stavby na zahradě )kůlny, přístřešky atd.),že oni nepojišťují např. vzácnější stromy a květiny (máme je komplet zničené).Je nějaká pojšťovna, která pojistí dražší stromy, keře, rostliny? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
23.5.16 19:48

ČSOB pojišťovna má pojištění zahrady v komplexním pojištění, ale zvlášť nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
23.5.16 19:50

@Mirabe1ka my prave taky meli pojisteni zahrady, ale rekli mi, ze nehradi vzacne stromy a kvetiny…jen zahradni stavby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
23.5.16 19:55

Aha, no tak to nevím, kdysi to měli takhle: http://www.opojisteni.cz/…-se-vyplati/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
23.5.16 19:57

@Mirabe1ka dík!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
23.5.16 20:24

To je snad běžná součást pojistky domu, u ČP tedy ano…třeba i když kroupy zlikvidují rajčata na záhonku :-) Při podepisování smlouvy se uvádí druh a počet stromů, když vysadíš další měla by sis smlouvu doplnit. Jenže lidi na to kašlou a pak litují zlikvidovaných stromů i úrody kterou jim nikdo neuhradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
23.5.16 20:28

My to řešili u ČPP, tvrdili, že i zahrada stromy jdou pojistit, ale nakonec jsme to nevyužili, tak nevím, jak by to bylo s plněním…

• Nahlásit
  • Citovat
afghani
23.5.16 21:09

@ivvet Nám řekli na koop.,že standardem je pojištění zahrady. ale jako u vás, pojišťují jen stavby na zahradě. P.S. Te´d jsem to ještě ověřila na jejich www

• Citovat
  • Upravit
afghani
25.5.16 14:05

@maskovak pardon,příspěvek výše nebyl pro ivetu

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama