Pojistné plnění po extrakci zubu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
25.6.22 14:41

Pojistné plnění po extrakci zubu

Ahoj, ve středu jsem byla na klinice vyndat osmičku, která sice vykoukla, ale růst neměla kam. Zub mi byl pod injekci vyndan, stále mám otok a bolesti i když už se to lepší. Mám asi 4 stehy v puse. Má otázka zní zda je možné nějaké pojistné plnění v tomto směru. Pojistku mám a platím už roky, ale naštěstí jsem ji ještě nemusela využít.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16158
25.6.22 14:52
@klarka3112 píše:
Ahoj, ve středu jsem byla na klinice vyndat osmičku, která sice vykoukla, ale růst neměla kam. Zub mi byl pod injekci vyndan, stále mám otok a bolesti i když už se to lepší. Mám asi 4 stehy v puse. Má otázka zní zda je možné nějaké pojistné plnění v tomto směru. Pojistku mám a platím už roky, ale naštěstí jsem ji ještě nemusela využít.
Díky

Podívej se do podmínek. Jak máme vědět co máš za smlouvu a co v ní sjednáno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83678
25.6.22 15:04
@JancaS84 píše:
Podívej se do podmínek. Jak máme vědět co máš za smlouvu a co v ní sjednáno. :nevim:

Asi tak, i když pochybuju, že má nějaká pojišťovna pojištěno zcela normální trhání zubu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
25.6.22 16:17

Přečti si pojistný podmínky, ale upřímně, fakt nevím z čeho by se to mělo plnit. Úraz to není, neschopenku jsi neměla, závažný onemocnění taky ne…. Nevím o pojistce, co by kryla plánovaný a preventivní lékařský zákroky, navíc na zubech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.6.22 16:32

Všem díky za odpověď. Myslela jsem si, že se to na tohle vztahovat nebude. Spíš mě napadlo, jestli s tím náhodou nemá někdo nějakou zkušenost, tak jako všeobecně, je mi jasné, že každý má smlouvu nastavenou jinak. Tak pěkný zbytek dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat