Pojišťovna přihlásila dítě do diagnosťáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lea2102
Povídálka 29 příspěvků 07.11.14 09:18
Pojišťova přihlásila dítě do diagnosťáku

Dobrý den, včera jsme byli s malým u lékařky, dávám jí kartičku a ona mi říká, že podle tohoto rodného čísla je malý nahlášen v diagnostickém ústavě někde v republice. Malému je 5. Takže to teď řeší. Chápete to???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 07.11.14 09:21

Ne

Tinuvien
Generální žvanilka 23543 příspěvků 07.11.14 09:22

Nespletla se v zadávání RČ?

Špageta
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 07.11.14 09:23

Nechápu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 07.11.14 09:27
8o
honeyglobal
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 07.11.14 09:29

Stavte se na pojistovne. 8o

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 07.11.14 09:30
@Tinuvien píše:
Nespletla se v zadávání RČ?

Myslis, ze by to pak nezkontrolovala? ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34131 příspěvků 1 inzerát 07.11.14 09:30

Řešit na pojišťovně a v tom diagnosťáku. Buď se někdo někde přepsal v RČ, nebo je v tom nějaký podvod. :think:

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 07.11.14 09:35
@Tiger-lily píše: Řešit na pojišťovně a v tom diagnosťáku. Buď se někdo někde přepsal v RČ, nebo je v tom nějaký podvod. :think:

Souhlasím s podvodem, moji mamce si pojišovna účtovala za provedení zubního zákroku nějakou malou částku u zubního lékaře kdesi v Krušných Horách - přitom tam nikdy nebyla a v danou dobu byla v práci - má to písemně potvrzené, dovolenou si také nebrala. Si ti lékaři vymýšlí fiktivní zákroky. Stejně nato většina nepříjde a když ano, nic se nestane.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 07.11.14 09:37

Existuji bohužel i duplicitni rodna cisla, nestava se to částo, ale pripady jsou

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 07.11.14 09:40
@Lea2102 píše:
Dobrý den, včera jsme byli s malým u lékařky, dávám jí kartičku a ona mi říká, že podle tohoto rodného čísla je malý nahlášen v diagnostickém ústavě někde v republice. Malému je 5. Takže to teď řeší. Chápete to???

moje mamka měla stejné RČ jako někdo jiný, když se na to přišlo (někdy v 90. letech) tak jí ho změnily, ale už je to nějaký pátek nevím jestli se to může stát ještě dnes v době počítačů :nevim: :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 52475 příspěvků 07.11.14 09:43

@Lea2102 no a doted nebyl problém??? :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 21739 příspěvků 07.11.14 09:44

Já bych to viděla na chybu v tom diagnosťáku. Jdi se zeptat na pojišťovnu, kde je dítě hlášení ať to prověří a zjistí, kde je chyba.

@anickadomnik @nakukovatelka tohle by se teď už stávat nemělo. To se stávalo, dokud byla RČ s 3 místnou koncovkou.

Merunka02
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 07.11.14 09:44

Já si spíš myslím, že jde o omyl. Stává se, ze si lékaři vykážou výkony, které neudělali, ale toto se mi nezdá. Vždyť by se na to snadno přišlo, když stačilo, aby dr. zadala rodné číslo.
Když jsem šla na vyšetření se synem do nemocnice, málem nám dali kartu chlapce stejného jména, data narození a byl i hodně podobný konec rodného čísla. Kdyby si nekontrolovali bydliště, dali by nám cizí kartu. A to mohl mít třeba podobnou diagnozu a jednalo se o operaci.
Takže za mě jde o omyl. Zjistěte si na pojišťovně.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 07.11.14 09:48

@Aspera však jsem psala že je to už dlouho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >