Pojišťovák v Generali? Ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KaterinaHola97
Nováček 1 příspěvek 03.06.19 13:18
Pojišťovák v Generali? Ano nebo ne?

Dobrý den, mám takový dotaz pro ty, kdo mají zkušenost jako pojišťováci buď přímo v Generali nebo v nějaké jiné pojišťovně? Hledám práci čerstvě po maturitě a nevím přesně kam jít :think: tady u nás v menším městě toho moc neni a nechce se mi hner dojíždět, protože tady ze severu je vse daleko :lol: a prace v pojišťovně nebo bance mi přijde celkem solidní ale nevím :think:
Dnes mi na pohovoru pán vysvetlil jak to funguje, jedna se o smlouvu a obchodním zastoupením a já opravdu nevim, jak funguje a v cem se liší od normální smlouvy..víte nekdo? Nabízejí mi i finanční podporu pro nováčka na první rok v podobě nějakých 12-15 tisic Kc +provize k tomu a co je super, je to, ze tp neni na zivnostensky list, čemuž jsem se chtěla vyvarovat. Take mi rekli, ze kdybych si to po 3 mesicich rozmyslela, ze mi nevzniknou žádné dluhy vůči firmě jako u ostatnich pojistoven.. vse to zni celkem super, ale chci si být jistá :think:
Poradíte nekdo? :nevim:

Reakce:
Lalelale
Závislačka 4785 příspěvků 03.06.19 13:48

Práce v pojišťovně či bance byly vždy vyhlášené jako nehorázný stres za mizerný peníz. Pokud teda nejsi buď a. Extrémně nadaná v přímém prodeji, nebo b. Nevnutís produkt všem známým od babiček po spolužáky. Zejména bez zkušeností hned po maturitě bych se te práci obloukem vyhla. Mluvím samozřejmě jen za sebe, někdo jiný to třeba uvidí jinak

Vermun
Závislačka 3367 příspěvků 03.06.19 13:58

@KaterinaHola97 asi tak ti to napíšu. sociální a zdravotní si budeš muset platit každý měsíc sama (ted se to pohybuje tuším kolem 4 000 Kč měsíčně), nebudeš mít nárok na placenou dovolenou, neschopenku…Z výdělku budeš daně platit sama. Když nebudeš uzavírat smlouvy, nevyděláš a náklady na sociálku a zdravotní budeš mít pořád. Trh pojišťovnictví je přesycen, nikdo už to nechce. Kde budeš shánět nové klienty? Je to prostě práce na IČ, budeš si muset vést minimálně přijmy, hlídat si všechny termíny na socce a zdravce i finančáku. No já bych do toho nešla ani omylem. Jo a budeš muset si udělat zkoušky ČNB - není ta zkouška zrovna sranda.

Dlouhá punčoška
Kecalka 140 příspěvků 03.06.19 16:03

Je to práce pro člověka s obchodním nadáním, silným odhodláním a pevnou vůlí. Člověka, který je ochoten se pořad učit, pracovat v začátku 10 a více hodin denně, jezdit po jednáních od rána do večera. A nepocitej s tím, ze Ti mazáci moc pomůžou, jsi konkurence.
Pokud to jsi Ty, tak do toho jdi.

Váš příspěvek
Reklama