Pojišťovny. Vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesničanka1
Stálice 81 příspěvků 19.08.19 12:45
Pojišťovny. Vaše zkušenosti

Ahoj :mavam:
Dělám si průzkum :D
Před 14 dny jsme tu měli záplavu, průtrž, rozvodnil se fest potok, strhl ploty, poničil kotec na psy, králíkárnu, odnesla nářadí na zahradu, zatopil sekačku. Utopil dmychadlo do ČOV… Prostě škoda na zahradě, barák naštěstí ok. Na druhý den po hrůze jsem na kooperativu poslala hlášení škody online, s fotkama se vším a nic. Volala jsem asi 3× likvidátoři měli z infolinky urgenty, minulý týden posílala stížnost, dnes mi zavolal chlap s tím že může dojet ve středu v 9 a já mu řekla že bohužel jsme doma denně od 16:00 tak mi řekl, že bohužel a že se ozve buď on a nebo někdo jiný 8o sousedi okolo co mají jiné pojišťovny už mají vyplacenou škodu na účtě a u nás nikdo zatím nebyl, přemýšlím co tady chce sepisovat a fotit protože jsme si vzali mimořádně dovolenou a makali jsme a bysme dalo vše tak nějak do pořádku… Mno a samozřejmě nejsem spokojená :D ovšem dívala jsem se na netu na recenze pojišťoven a lidi nedávají úplně na všechny co se týče plnění pojištění a řešení plnění a já bych ráda dům pojistila jinde a nevím kde :nevim: žádného pojišťováka neznám a důvěra v nich je taková spíš žádná než nějaká…

Reakce:
Lalelale
Kelišová 5428 příspěvků 19.08.19 12:52

@Vesničanka1 zeptej se sousedů, kterým peníze již vyplatili. Každá pojišťovna má blbé hodnocení, ale sousedi mají očividně lepší, než tvou současnou. Plus se jich můžeš zeptat, jak postupovali oni.

Petula306
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 19.08.19 12:55

To bude všechno jedna pakáž. Já řešila s ČSOB refundaci za servis auta v zahraničí a bez úspěchu. Na všechno sto výmluv a hledání důvodů, proč nám nic nezaplatí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:57

Manžel je finanční poradce a nejlepší zkušenosti, jak od klientů, tak vlastní, jsou s Allianz.

Vesničanka1
Stálice 81 příspěvků 19.08.19 13:47

No jedni mají Generali a celkem prý dobrý, jako co se týče rychlosti atd a druzí mají českou pojišťovnu a to je likvidátor náš starosta, takže všichni co měli ČP to měli fofrem a samozřejmě starosta byl okamžitě u té pohromy, takže viděl následky, utopené králíky, slepice atd a prostě samozřejmě i to sepsání mělo jistě jiné grády než když k nám pak dojede někdo po x době kdy už je vše Jakš takš dané do kupy.

Vesničanka1
Stálice 81 příspěvků 19.08.19 13:50

Jinak všichni jsem postupovali stejně. První den záplavy všichni v šoku. Druhý den se sepisovali nahlášení škody a fotky… No a u ČP tam to řešili hned ten druhý den sestarostou a ti co mají tu generali měli na barák likvidátora na druhý den od oznámení škodné události

NinaU.
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.08.19 15:55

Zrovna s Kooperativou mají všichni z okolí zkušenosti dobré, tak to nechápu. Za mě perfektní přístup má Generali, ale zastávám názor že z těch větších je to skoro stejné všude, co jsme se s kým shodli. Jediné kde bych si nic nepojistila jsou malé noname pojišťovny.

Asi bude třeba na ně trošku dupnout, oni mají prostě na všechno času dost.

Vesničanka1
Stálice 81 příspěvků 19.08.19 18:35

@NinaU. Jako víc dupat asi nemůžu když tam mají tři urgenty a stížnost :nevim: leda že bych jim šla do města rozflákat výlohu :mrgreen:

Ivan PPZ
Kelišová 5914 příspěvků 20.08.19 18:59

Kooperativa má v majetku hodně smluv (v některých regionech) a k tomu jsou u ní ještě některé subjekty pojištěny „ze zákona“. Když se něco semele na takovém území, tak prostě značnou část těch škod řeší KOOP. Takže když třeba ze 100 škod řeší KOOP 60, a na ostatní pojišťovny zbyde 40, pak je to znát. A když se do toho ještě nedaří najít termín pro návštěvu likvidátora… Tím nechci KOOP omlouvat za „nicnedělání“.

Váš příspěvek
Reklama