Pokažená aretace předního kolečka u Casualplay S4

29
27.5.13 22:30

Pokažená aretace předního kolečka u Casualplay S4

Dobrý den maminky, tatínci.. :)
Prosím vás, koupila jsem si starší kočárek Casualplay S4 a doma jsem si všimla, že mi nefunguje aretace předního kolečka. Chtěli jsme s kočárkem na brusle a bez aretace to moc nepůjde.. Máte někdo zkušenost s opravou? Kde a cca za kolik to můžu nechat opravit? Děkuji za každou radu.
Lucie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Casualplay S4?

Přidejte zkušenost s Casualplay S4
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2017
27.5.13 22:42

@LucieVa S opravou aretace neporadím, ale na bruslích jsem jela bez zaaretovaného kolečka a neměla jsem problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.5.13 22:50

@LucciaMaty Fááááááákt?? ;-) A to Vám neujíždělo? Vždyť ono to přední kolečko docela dělá neplechu při jízdě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
28.5.13 00:50

@LucieVa zkus prvně hodně promazat a rozhýbat - bývá to zanešené blátem a prachem (museli jsme do toho tlačit vařečkou) a pokud by to nešlo jde koupit celé nové to přední kolečko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16783
28.5.13 06:34

Tak tak musi se koupit nove je to na tom kole. a to bylo koupene pres net od nekoho? ze by mel na to majitel upozornit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.5.13 09:06

Majitel mě na to neupozornil.. Bohužel, no… a co se toho promázání týče.. Tak nám to nedrhne, jde ta páčka právě až moc lehce zamáčknout, ale i když je zamáčklá, tak kolečko se stejně protáčí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
28.5.13 10:10

Aha tak to bude prasklá ta pružinka, tak holt objednat nové kolečko:( nové stojí 1500,– http://www.lovelybaby.cz/…sualplay-s4/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.5.13 10:37

@mabis Děkuji Vám za ochotu. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vendul 310
15.11.13 11:56

aretace nefunguje casualplay S4

Dobrý den,
mám kočárek Casualplay S4 a nefunguje mi aretace předního kola, nevím zda-li to provádím správně, ale z návodu jsem nepochopila způsob aretace. Pakliže mačkám páčku u předního kola, před. kolo se stále protáčí :,(
děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
5924
15.11.13 11:58
@Vendul 310 píše:
Dobrý den,
mám kočárek Casualplay S4 a nefunguje mi aretace předního kola, nevím zda-li to provádím správně, ale z návodu jsem nepochopila způsob aretace. Pakliže mačkám páčku u předního kola, před. kolo se stále protáčí :,(
děkuji

Kočko musíš to dát nahoru :palec: mám casualplay vintage 2 a casualplay vintage S 6 :palec: možná se ti to seklo ať ti to manžel promaže :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5924
15.11.13 12:01

Teď mě ještě napadlo, ze pokud to nebude třeba jen šutr vraženej v pružince :think: no ale na mimibazaru prodávají náhradní díly :palec: za haha cenu :palec: hodně štěstí ať to nic nestojí a je to jen nějaká prkotinka :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
15.11.13 12:43
@LucieVa píše:
Majitel mě na to neupozornil.. Bohužel, no… a co se toho promázání týče.. Tak nám to nedrhne, jde ta páčka právě až moc lehce zamáčknout, ale i když je zamáčklá, tak kolečko se stejně protáčí..

Ja ho taky mela, ale ta aretace je mozna pouze kdyz je predni kolecku uplne rovne. Jakmile bylo trochu posunuty, uz to neslo zacvaknout. Prvne jsem taky myslela ze je to rozbite, ale nebylo. Jen proste najit tu spravnou polohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
15.11.13 12:43
@Vendul 310 píše:
Dobrý den,
děkuji

Kolecko se musi uplne srovnat a pak by to melo jit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hajamek
19.11.13 12:18

Náhradní kolečko na Casualplay S4

Ahojky maminky,
potřebuji surně nutně poradit, kde sehnat ač už jeté a nebo nové kolečko na Casualplay S4 za jakoukoliv cenu. :)
Volala jsem všude možně, ale bylo mi řečeno, že je problém u dodavatele a tak vůbec nevím, kam se obrátit.
prosím poraďte

díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
5924
19.11.13 18:00
@hajamek píše:
Ahojky maminky,
potřebuji surně nutně poradit, kde sehnat ač už jeté a nebo nové kolečko na Casualplay S4 za jakoukoliv cenu. :)
Volala jsem všude možně, ale bylo mi řečeno, že je problém u dodavatele a tak vůbec nevím, kam se obrátit.
prosím poraďtedíky moc

Mimibazar :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat