Pokažený vztah s Blížencem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 08:56
Pokažený vztah s Blížencem

Ahoj všem. Zajímal by me názor jiných lidi na mou situaci. Znám cca 9 měsíců jednoho kluka- je mu 21 a me 27. Oba jsme blizenci. Uz nekdy v únoru o me měl velký zajem ale ja ne. Ale nase cesty se sešly znovu před 2 měsíci. No kdyz jsem videla jak neskutecne se o me ten kluk snaží, jak mi dává najevo co cítí, jak se stará… furt jsem mu chyběla, ja nevim neumím to popsat, byl uplne poblaznenej. Kdyz jsme se spolu poprvé vyspali, jeste více tlačil na to ze chce se mnou byt, ale ja si svým způsobem nechala otevřená vrátka. Dokonce jsem mu 2× po zprávách rekla ze je konec at na me zapomene. Vzdy to chtěl urovnat a zkusit to dal. Minuly tyden ovšem došlo k pro me nepochopitelné změně- poprvé jsem u nej spala a v tu noc mi došlo co pro ne znamená. Jenže hned následující den mi řekl ze nevi co vlastne chce. A ja mu po společném výletě rekla, ze se uz neuvidíme ze to je konec. A to uz mi jen řekl, dobre tak cau. Do te doby bylo videt jak je zamilovaný a udělal by pro me vse. Jeste ten den jsem mu napsala, ze to tak nechci, ze ho mam rada. Psal ze mu chybim a mysli na me. Ale dalsi den prisla úplná změna. Uplne se odmlcel se slovy ze potřebuje cas, po tom všem co jsme prožili samozrejme nechapu. Nevydržela jsem to a napsala mu v sobotu jak to je a naprosto me šokoval tim, ze mi řekl narovinu, ze vse co psal, rikal a dělal byla pravda, ale ze zjistil ze se neco změnilo s jeho city. Ze se nechce vídat každej den ale jen občas. Jsem zmatená, zklamaná. Vim ze se možná chovam jako nactileta, ale bohužel ač jsem se bránila tak jsem se zamilovala. A kdyz uz by me konecne mohl mit tak jak si přál, tak je se vším konec? :/ Cele dny si čtu o povaze blížencu, strašně to na nej sedí. Ze nevi co chce a ze mění názory apod. Co byste na mem miste dělali? Mam to prekousnout i kdyz na nej furt Myslím a zapomenout? Co mohlo způsobit tento obrat? Asi se i smířim s tim ze je konec, ale zajímal by me názor proc se to takto otocilo. Během jednoho dne. Ja jsem nikdy nedokázala ze dne na den někoho prestat mit rada. Prijde mi to cele divne…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 09:02

Pokud by mi nekdo, o koho mam zajem, neustale rikal jak je konec a pak zas obratil a furt dokola a nakonec teda ze jako joo.. tak bych udelala uplne to samy.. todle by me fakt nebavilo, tu energii bych radeji vložila do nekoho, kdo o me bude opravdu stat hned od začátku.

terien
Echt Kelišová 8068 příspěvků 16.07.18 09:07

A co jsi čekala? Divím se, že tě nekopl do zadele hned na začátku, máš co jsi chtěla. Mmch blíženec jsi i ty, tak vidíš jaké to je ;)

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 16.07.18 09:09

Na astrologii moc nevěřím, ale z toho co pises to dá smysl, že se to takhle změní. Když o tebe usiloval, měl zřejmě i nějaký představy, sny o tobě. Měl tě plnou hlavu jak se říká. Ale dočkal se jen toho, zes mu několikrát zopakovala slova s koncem a že ho nechceš.
Divím se, že to tak dlouho vydržel o tebe usilovat i pres takový nezájem. Já bych to už vzdal. Ale ten obrat je způsoben pravděpodobně narušením jeho představy. Vlastně přestal chápat, proč o tebe tak usiloval… zklamala si ho tim nezájmem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 09:49
@Detsa píše:
Na astrologii moc nevěřím, ale z toho co pises to dá smysl, že se to takhle změní. Když o tebe usiloval, měl zřejmě i nějaký představy, sny o tobě. Měl tě plnou hlavu jak se říká. Ale dočkal se jen toho, zes mu několikrát zopakovala slova s koncem a že ho nechceš.
Divím se, že to tak dlouho vydržel o tebe usilovat i pres takový nezájem. Já bych to už vzdal. Ale ten obrat je způsoben pravděpodobně narušením jeho představy. Vlastně přestal chápat, proč o tebe tak usiloval… zklamala si ho tim nezájmem.

Ale že i po takové noci? Kdy se choval jako bláznivě zamilovaný? Ja teda neumím takto ze dne na den někoho prestat mit rada. Dlouho jsem si nepriznala co cítím, ale ted to uz vim… :srdce: takze myslis ze je pozde? Nepobiram to, ze najednou uz nechce vážný vztah a ze vlastne se neco změnilo a rad me uz nema.

Bože city a vztahy. ????

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 16.07.18 10:18
@Anonymní píše:
Ale že i po takové noci? Kdy se choval jako bláznivě zamilovaný? Ja teda neumím takto ze dne na den někoho prestat mit rada. Dlouho jsem si nepriznala co cítím, ale ted to uz vim… :srdce: takze myslis ze je pozde? Nepobiram to, ze najednou uz nechce vážný vztah a ze vlastne se neco změnilo a rad me uz nema.Bože city a vztahy. ????

On tě nemusel mít přestat rád, ale zřejmě to z něho vyprchalo o tebe usilovat po řadě zklamání. Pokud jsem to dobře pochopil, tak si u něho prespala, prožili jste krásnou noc a na výletě další den si mu řekla, ze se už neuvidíte ? Tak asi tam si ho definitivně zklamala, bohužel. Zlomila ho.
Proto už se nechce dál angažovat v tomhle. Taky by mě to zlomilo … Každý máme své city.

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 16.07.18 10:20
@Anonymní píše:
Ale že i po takové noci? Kdy se choval jako bláznivě zamilovaný? Ja teda neumím takto ze dne na den někoho prestat mit rada. Dlouho jsem si nepriznala co cítím, ale ted to uz vim… :srdce: takze myslis ze je pozde? Nepobiram to, ze najednou uz nechce vážný vztah a ze vlastne se neco změnilo a rad me uz nema.Bože city a vztahy. ????

Nech to plynout, netlač na pilu, nedolézej a nepiš mu žádná vyznání. Dejte si od sebe koresondenční pauzu. A´t má čas si to v hlavě srovnat a uvidíš, jak se dál zachová. Jinak rada: nikdy jako první nevyznávej klukovi lásku, počkej vždy až s tím přijde sám první!

Arac15
Kecalka 181 příspěvků 16.07.18 10:24

Prostě jsi to úplně pohnojila, když jsi z toho mohla citově těžit, poslala jsi to do kytek :mavam:
Ale jsi mladá, tak se z toho snad poučíš, že takhle se s city nezahrává.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 11:47
@Detsa píše:
On tě nemusel mít přestat rád, ale zřejmě to z něho vyprchalo o tebe usilovat po řadě zklamání. Pokud jsem to dobře pochopil, tak si u něho prespala, prožili jste krásnou noc a na výletě další den si mu řekla, ze se už neuvidíte ? Tak asi tam si ho definitivně zklamala, bohužel. Zlomila ho.
Proto už se nechce dál angažovat v tomhle. Taky by mě to zlomilo … Každý máme své city.

Prespala jsem u nej, druhej den jsme si vyrazili na vylet ale choval se divne. Ten vecer predtim rikal, ze nevi co delat, ze si mysli ze nikdy nebudu jeho. A po tom jeho divnem chování kdy najednou řekl ze nevi co bude tak jsem to utnula. Poté jsem mu napsala, on par dni psal velmi sporadicky. To ze mu chybim napsal naposled minulou stredu. No a v sobotu uz psal, ze nechce vážný vztah, ze se city změnily… od te doby jsme si nenapsali uz nic. Nevim, asi jsem to proste zazdila. Jenže bala jsem se s nim mit neco vaznejsiho, myslela jsem ze on to se mnou nemysli vazne. To byla asi chyba . Furt mi dával najevo jak se mnou chce byt…

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 16.07.18 12:04
@Anonymní píše:
Prespala jsem u nej, druhej den jsme si vyrazili na vylet ale choval se divne. Ten vecer predtim rikal, ze nevi co delat, ze si mysli ze nikdy nebudu jeho. A po tom jeho divnem chování kdy najednou řekl ze nevi co bude tak jsem to utnula. Poté jsem mu napsala, on par dni psal velmi sporadicky. To ze mu chybim napsal naposled minulou stredu. No a v sobotu uz psal, ze nechce vážný vztah, ze se city změnily… od te doby jsme si nenapsali uz nic. Nevim, asi jsem to proste zazdila. Jenže bala jsem se s nim mit neco vaznejsiho, myslela jsem ze on to se mnou nemysli vazne. To byla asi chyba . Furt mi dával najevo jak se mnou chce byt…

No, když jsi mu po každé akci říkala, že jekonec, tak to jako konec bere.
Chlapi neumí číst mezi řádky, on neví, že když mu řekneš, že spolu nebudete, že tě má o to více dobývat. To by musel od tebe cítit signály zájmu, které nepřicházely… :?

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 16.07.18 12:26

Jen ti nastavil zrcadlo. Priste se snad jako tele uz chovat nebudes

jancabr
Kecalka 344 příspěvků 15 inzerátů 16.07.18 13:30

Je ti 27 a jemu je 21 - ani se nedivím, že ještě neví co chce. Jsem blíženec (uplně ten prostřední a nejblížencovatější) a prostě jsme někdy takoví. Nevíme co chceme - ale to musíš vědět sama. Taky jsem to zkoušela s mladšíma, ale neklapalo to.
Každopádně, tady je jasný, že ty chceš normální pořádný vztah a on ještě ne. Zkus se seznámit s někým jiným, třeba aspoň stejně starým jako ty a hlavně kdo to má v hlavně už trochu srovnaný.

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 16.07.18 13:37
@Anonymní píše:
Prespala jsem u nej, druhej den jsme si vyrazili na vylet ale choval se divne. Ten vecer predtim rikal, ze nevi co delat, ze si mysli ze nikdy nebudu jeho. A po tom jeho divnem chování kdy najednou řekl ze nevi co bude tak jsem to utnula. Poté jsem mu napsala, on par dni psal velmi sporadicky. To ze mu chybim napsal naposled minulou stredu. No a v sobotu uz psal, ze nechce vážný vztah, ze se city změnily… od te doby jsme si nenapsali uz nic. Nevim, asi jsem to proste zazdila. Jenže bala jsem se s nim mit neco vaznejsiho, myslela jsem ze on to se mnou nemysli vazne. To byla asi chyba . Furt mi dával najevo jak se mnou chce byt…

Vis, co mě napadlo z toho, co píšes ? On taky mohl hrát hru, zkoušet to. Čekal, ze mu rekneš, že s ním třeba budeš. Nebo že ho máš rada. Zacal přemýšlet jestli to má cenu. To nepřišlo a na výletě si mu to už jen potvrdila. Stále v tom ale vidím to, že si ho odmítla a tak to začal brát.
Muzu se jen stranou zeptat, jestli si prožila v minulosti nějaký nepříjemný vztah ? Že máš takovou obří nedůvěru v někoho.

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 16.07.18 13:39
@mary.27 píše:
No, když jsi mu po každé akci říkala, že jekonec, tak to jako konec bere.
Chlapi neumí číst mezi řádky, on neví, že když mu řekneš, že spolu nebudete, že tě má o to více dobývat. To by musel od tebe cítit signály zájmu, které nepřicházely… :?

V tomhle se ani nedá moc číst, když mu opakuje, že s ním nic nechce :think:. Mě překvapuje, že to vydržel tak dlouho

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 19:45
@Detsa píše:
Vis, co mě napadlo z toho, co píšes ? On taky mohl hrát hru, zkoušet to. Čekal, ze mu rekneš, že s ním třeba budeš. Nebo že ho máš rada. Zacal přemýšlet jestli to má cenu. To nepřišlo a na výletě si mu to už jen potvrdila. Stále v tom ale vidím to, že si ho odmítla a tak to začal brát.
Muzu se jen stranou zeptat, jestli si prožila v minulosti nějaký nepříjemný vztah ? Že máš takovou obří nedůvěru v někoho.

Já jsem se právě celou dobu bála, že mě tak chce jen kvůli sexu…ale ten proběhl a pak stále tlačil na pilu. Já mu řikala ať mi dá čas, že je to na mě moc hrrr. Řekla jsem mu, že jsem do něj zamilovaná, že je mi s ním dobře, že nejradši čas trávím s ním… myslím, že jsem dost dala najevo co pro mě znamená. Jenže kolikrát když se opil, tak na mě začal tlačit se vztahem a já pokaždé brala zpátečku a psala, že to skončíme. A on se vždy omlouval, psal že to asi zničil apod. Jednou dokonce i brečel a psal jak mě má furt před očima a že jestli chci konec tak ok ale že na mě bude myslet dlouho…Tak jsem si myslela, že mi nakonec dá čas, chtěla jsem aby mi dokázal, že o mě opravdu stojí a není jen poblázněnej. A teď tohle. Furt si myslím, že kdyby to se mnou myslel vážně, tak přeci o mě bude bojovat za jakoukoliv cenu, nebo se asi mýlím? Vůbec se teď nevyznám v té situaci. Každopádně mě představil i rodině, se všema si tykám. Jezdila jsem k němu na grilovačky, jen tak posedět k bazénu…

Ani radši nemyslím na to, že to byla vše jen přetvářka. Všechny moje kamarádky mi řekly, že na něm vidí zamilovanost. Teď už nejsme v kontaktu vůbec. Úplně to skončilo…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >