Reklama

Pokažený vztah se synem po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 23:21
Pokažený vztah se synem po rozvodu

Chci se zeptat, jestli jste některá zažila. Už za manželství byl syn svým otcem vychováván, že oni muži jsou víc, pak už i že mi má lhát - dlouho jsem nevěděla. Po rozvodu je kluk váhavý, ale otec ho prolepuje penězi, jak se dá, takže jde proti mně a dalším mladším dětem. Sám si požívá výhod otce. My s ostatními dětmi bojujeme s financemi. Syn se v posledních měsísích úplně odstřihl, nebydlí s ámi, odmítá za mnou chodit tam, kam jsme se museli vystěhovat. Nechodí ani na oslavy narozenin sourozenců, moje, nic. Vánoce trávil s otcem, ale mně zalhal.

Spraví se to někdy? Měli jsme se synem nádherný vztah. Dost tím trpím.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21164 příspěvků 18.09.18 23:32
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, jestli jste některá zažila. Už za manželství byl syn svým otcem vychováván, že oni muži jsou víc, pak už i že mi má lhát - dlouho jsem nevěděla. Po rozvodu je kluk váhavý, ale otec ho prolepuje penězi, jak se dá, takže jde proti mně a dalším mladším dětem. Sám si požívá výhod otce. My s ostatními dětmi bojujeme s financemi. Syn se v posledních měsísích úplně odstřihl, nebydlí s ámi, odmítá za mnou chodit tam, kam jsme se museli vystěhovat. Nechodí ani na oslavy narozenin sourozenců, moje, nic. Vánoce trávil s otcem, ale mně zalhal.Spraví se to někdy? Měli jsme se synem nádherný vztah. Dost tím trpím.

Asi bys ho neměla stavět před volbu ty, nebo táta. :think:
Proč ti musel lhát, že s tátou nestrávil Vánoce?

Asi chceš slyšet, že to celé je o penězích, ale těžko říct.

Proč jste se rozešli? A proč ostatní děti otec finančně nepodporuje?

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21164 příspěvků 18.09.18 23:33

A kolik mu je?
Podle mě záleží i na tom, jak vnímá ten rozpad rodiny. Čí byla co vina a tak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >