Pokec? Jsem po OPU a mám nějakou depku.

1497
4.2.20 09:51

Pokec? Jsem po OPU a mám nějakou depku.

Ahoj, jsem akorát po OPU. Teď ležím sama na pokoji a brečím. Má depku jak prase. Pochybuji o svém rozhodnutí jít do IVF. Mám pocit, že jsem si zničila rok svého života.
Asi bych jen chtěla pokecat. Možná slyšet, že to takhle nemám jediná. A ideálně mě přivést na jiné lepší myšlenky.
Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49134
4.2.20 10:02

To jsou hormony, narvalas jich do sebe takový množství, že to zamává nejen s tělem, ale i s hlavou. Pamatuju na to, absolvovala jsem jich několik a moje totálně největší depka, kdy jsem věděla, že je to v pr.eli už od toho OPU, momnetálně chod do druhý třídy, tak dobrý :kytka: Proces je šílenej, ale výsledek definitivně stojí za to, držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
4.2.20 10:09
@jary1 píše:
Ahoj, jsem akorát po OPU. Teď ležím sama na pokoji a brečím. Má depku jak prase. Pochybuji o svém rozhodnutí jít do IVF. Mám pocit, že jsem si zničila rok svého života.
Asi bych jen chtěla pokecat. Možná slyšet, že to takhle nemám jediná. A ideálně mě přivést na jiné lepší myšlenky.
Dik

Hormony, narkoza…prijemne to nebylo, hyperstimulacni syndrom to taky nevylepsil…,ale..nemusis hned na trnsfer, muzes si dat klidne pauzu a nechat si pak dat zmrazene, mas spoustu casu na vsechno. Za par dni to bude dobry a budes se tesit na prvni tehu test :-)… bohuzel strach a pochybnosti te budou jeste navstevovat, i v tehotenstvi, ale to je normalni :-) a ja kdyz se tady koukam na ten uz skoro rocni nanuk, tak vim, ze vse stalo za to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1497
4.2.20 10:09

@ugluk
Díky, je pěkný slyšet že nejsem magor, ale že za to mohou hormony. :mrgreen:
Vím, že pokud by to dopadlo dobře, tak si budu říkat, že jsem zbytečně hysterčila. Pokud to nedopadne, tak mám strach, že propadnu ještě větší depce a místo s neplodnosti se budu léčit na psychiatrii :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34479
4.2.20 10:10

Sakra lidi, rozepisujte pro neznalé aspoň na poprvé ty zkratky! :cert: :cert:
Googlím OPU a vyjela mi akorát Organizace na pomoc uprchlíkům. :nevim:
To asi nebude přesně ono. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
4.2.20 10:13

@sirikit punkce vajíček. Přes vagínu zavedou jehlu k vaječníku a odsajou z folikulů zralá vajíčka. Závidím, že tyhle pojmy neznáš. Taky bych o nich nejradši věděla kulový…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13589
4.2.20 10:14
@sirikit píše:
Sakra lidi, rozepisujte pro neznalé aspoň na poprvé ty zkratky! :cert: :cert:
Googlím OPU a vyjela mi akorát Organizace na pomoc uprchlíkům. :nevim:
To asi nebude přesně ono. :zed:

Punkce folikulů, získávání vajíček (ovum/oocyte pick-up). ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
4.2.20 10:18

@jary1 neboj, fakt jsou to hormony. Stačí hodně pít a přejde to. Ale vodu, lahev červenýho nepomůže… :mrgreen:. I když na mojí klinice asi dávali do narkózy nějakou mňamku, protože jsme se probudily ve zvláštní euforii. Kamarádka tam byla pár let po mně a popisovala to stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34479
4.2.20 10:18

@Janli @Litta Děkuju, holky. :hug: :hug:
Nesnáším, když nevím něco, co mě zajímá a nemůžu to ani vygooglit. :cert: :cert:
Jo, tohle mě naštěstí minulo - donedávna jsem znala akorát pojem „umělé oplodnění“ (že ono se to nějak uměle na petriho misce asi.. :think: :think: ) a když mi kamarádka popisovala, že nejdřív zkusí IUI, měla jsem oči navrch hlavy. 8o
Každopádně zakladatelce držím všecky palce, ať se kouzlo povede, a všem těm, co se povedlo, mega radost z těch jejich „zmrzlinek“. :kytka: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1497
4.2.20 10:26

@Janli minule mi bylo taky fajn, ale dneska jak jsem tu sama, tak to na mě nějak padlo.
@sirikit děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama